Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Tartu Lõunakeskuses toimuvad võitlusspordi demopäevad

Tartu Lõunakeskuses toimuvad võitlusspordi demopäevad

19. oktoobril Tartus A. Le Coq spordimajas toimuv Eesti sportliku vabavõitluse liiga võistlus Olly RAJU 12 – „Eesti vs Prantsusmaa“ – viib selleks reedeks ja laupäevaks võistlustel kasutatava võitluspuuri Tartusse Lõunakeskusesse, kus kõikidel huvilistel on võimalik tulla võitlusareeni oma silmaga kaema.

Samuti on võimalik puuris Raju sportlastega sõbralikus keskkonnas maadlusaladel mõõtu võtta, jälgida võistlejate näidistreeninguid ning võtta osa miniformaadis personaaltreeningutest, lihvides MMA-sportlaste käe all oma võitlusoskust – poksi, maadlust või maasvõitlust.

„Puuriga demopäevadest on saanud igale sündmusele eelnev traditsioon. Puuri ukse juures on tihtipeale järjekorrad kuna puuris madistamine pakub vahvat meelelahutust ning mõnusat kõrvalepõiget igapäevasest rutiinist nii noorematele kui ka vanematele. Samuti on see väga võimas atraktsioon pisiperele, keda lapsevanemad mõnikord koguni pikemaks ajaks sportlaste hoole alla jätavad, minnes ise samal ajal sisseoste tegema,“ kommenteerib ettevõtmist Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. „Lisaks on võimalik osa võtta ka mitmetest puurivälistest tegevustest – rebida sangpommi, mängida Playstationil MMA-teemalisi mänge ning panna proovile oma tähelepanu ja refleksid,“ lisab Tõnissaar.

Raju demopäevad viiakse läbi koostöös Tartu vabavõitlusklubiga Võimla, Tartu maadlusklubiga Englas, Viljandi maadlusklubiga Tulevik ja mittetulundusühinguga Toeta Eesti Maadlust.

Lisainfot puuriga demopäevade kohta leiad Raju kodulehelt - http://mma.ee/#pre-events

Lõunakeskus on ainus kaubanduspark ja suurim kaubanduskeskus Lõuna-Eestis. See on rohkem kui 160 erinevat kauplust ja teenusepakkujat  66 000 ruutmeetril ja üle nelja miljoni külastaja aastas, olles hinnatud vaba aja veetmise paik kogu perele. Siin asub täismõõdus aastaringselt töötav Liuväli, AHHAA 4D elamuskino, spordiklubi, Minizoo ning palju muud põnevat.

Olly RAJU 12 toimub 19. oktoobril 2013 Tartus A. Le Coq spordimajas. Raju on võimalus jälgida ka neil, kes kohale tulla ei saa – kogu sündmusest tehakse Postimehe vahendusel rahvusvaheline HD-kvaliteediga otseülekanne: postimees.ee/raju.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?