Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Tõnissaar pidi vastu võtma kaotuse

Tõnissaar pidi vastu võtma kaotuse

Tõnissaar kaotas Taanis Euroopa MMA tiitlimatšiEile hilisõhtul, 22. veebruaril Taanis toimunud sportliku vabavõitluse võistlusel European MMA 8 kaotas Eesti sportlane Ott Tõnissaar (7 võitu, 2 kaotust) kergekaalu tiitlimatši kohtunike otsusega Taani võitleja Ayub Tashkiloti (12 võitu, 3 kaotust) vastu.

Kohtunikud andsid ühehäälse otsuse tulemusega võidu Tashkilotile ja European MMA tiitlivöö jäi selle tulemusena Taanisse.

"Andsin tugeva lahingu, aga võidu koju toomiseks sellest eile ei piisanud. Päris kõike ei suutnud välja panna, milleks ma tegelikult võimeline olen - Tashkilotil õnnestus oma mäng paremini käima saada. Eestis on professionaalsete võistlejate hulk veel väga väike ning kvaliteetsete sparringpartnerite leidmine on mõnikord üsna keeruline. See on ka üks põhjustest, miks korraldame Raju - Eesti sportlased saavad seeläbi areneda ja suudame ka välisriikides võisteldes matšideks paremini valmistuda," rääkis võistlustest Tõnissaar.

Matši alguses püüdis Tõnissaar vastase jalalöögi ning viis ta seejärel heitega maha, kuid Tashkilotil õnnestus saavutada kontroll ja rünnata korduvalt tagantkägistust. Tõnissaar üritas rünnata jalalukku, mis tundus üsna efektiivselt peal olevat, kuid osutus siiski edutuks. Teise raundi algul läksid sportlased samuti maadlema - mõlemal sportlasel õnnestus saavutada maas vaheldumisi domineeriv positsioon, aga matši lõpule ei viidud. Ka teise raundi lõpus üritas Tõnissaar rünnata jalalukku, kuid seda edutult. Matši viimane raund algas tugevama löökidevahetusega püsti, pärast mida sattus Tõnissaar maadluse tulemusena alla. Raundi lõpuks õnnestus tal end peale maadelda, ent matši lõpp oli käes, enne kui domineerivat asendit efektiivselt kasutada õnnestus.

Tõnissaarega olid nurgameeskonnana Taanis kaasas Tallinna spordiklubi 3D Treening peatreener Priit Mihkelson ning poksitreener ja MMA võistlusgrupi eestvedaja Vallo Hannus.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?