Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Vaata Raju 13 videotiiserit (VIDEO)

Vaata Raju 13 videotiiserit (VIDEO)

19. aprillil toimub Saku Suurhallis Eesti sportliku vabavõitluse liiga võistlus RAJU 13. Seekordse sündmuse videotiiseris astuvad üles Raju võitleja Henri Hiiemäe ning võistluse peakorraldaja ja sportlane Ott Tõnissaar.

Taust tumedaks

“Saabuva sündmuse motoks on “teravad elamused” ning selles osas on koostöös Downtown Pictures partneri ja ansambli Winny Puhh ühe asutaja Ove Mustinguga loodud tiiseris võimsalt vinti juurde keeratud,” rääkis Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. “Meil on hästi läinud - võitlussport on stereotüüpidest niivõrd pungil, et paarkümmend järgmist Raju peaks sobivate tiiseriteemade leidmisega täiesti muretu olema,” lisas Tõnissaar.


Eestis saab sportlikku vabavõitlust näha 19. aprillil Tallinnas Saku Suurhallis, kus toimub Eesti sportliku vabavõistluse liiga võistlus RAJU 13. Pileteid Rajule on võimalik osta Piletilevist.


Tänaseks on lukku löödud ka võistlusel osalevad Eesti amatöörsportlased - õhtustes matšides lähevad rammu näitama kolm oma kaalukategooria Eesti parimat: -77,1 Martin Saar (8-1-3), -65,8 Alar Hutrov (7-2-2) ja -83,9 Sten Anslan (5-1-1). Käeoperatsiooni tõttu jääb seekord võistlusest eemale varem välja hõigtud ja eelmisel korral fännide lemmikuna võistlema hääletatud amatöör Sten Saaremäe. Kõik õhtused matšid peetakse välisvõitlejate vastu.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?