Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Raju 13: amatöörmatšid selgunud

Raju 13: amatöörmatšid selgunud

Laupäeval 19.04.2014 Saku Suurhallis toimuva Raju 13 päevased amatöörmatšid on selgunud. Kokku on kavas rekordilised 19 kohtumist, mille käigus astub puuri 29 sportlast.

Raju 13 päevased matšid:

1. C -70,3 TURNIIRI POOLFINAAL
Ivan REVIN (Combat Judo Club, Venemaa) vs Margo KUIV (Team Street Blast / Rysky, Soome)

2. C -77,1 I TURNIIRI I POOLFINAAL
Tural IBADULLAJEV (Combat Judo Club, Venemaa) vs Keith MAISTE (3D Treening, Tallinn)

3. C -77,1 I TURNIIRI II POOLFINAAL
Marek SOOP (3D Treening, Tallinn) vs Kaupo KOKAMÄGI (Võimla, Tartu)

4. C -77,1 II TURNIIRI I POOLFINAAL
Märten NURM (Vabavõitlus Kuressaare) vs Marko LAIKASK (MK Delta, Tallinn)

5. C -77,1 II TURNIIRI II POOLFINAAL
Aleksandr DZJUBI (Combat Judo Club, Venemaa) vs Kaspar KRAAV (Võimla, Tartu)

6. C -83,9 I TURNIIRI POOLFINAAL
Vitali MELNITŠUK (Combat Judo Club, Venemaa) vs Sander BUBNOV (Vabavõitlus Kuressaare)

7. C -83,9 II TURNIIRI I POOLFINAAL
Dmitri DZJUBI (Combat Judo Club, Venemaa) vs Mario VEE (3D Treening, Tallinn)

8. C -83,9 II TURNIIRI II POOLFINAAL
Denis SEMJONOV (Combat Judo Club, Venemaa) vs Rait RAIDLA (MMAces, Pärnu)

9. C -93,0 TURNIIRI POOLFINAAL
Natik IBDULLAJEV (Combat Judo Club, Venemaa) vs Kimmo MEIER (MMA Seinäjoki, Soome)

10. C -77,1 MATŠ
Geron TRAKS (Team Torro, Tartu) vs Siim ASPERK (3D Treening, Tallinn)

11. C -77,1 MATŠ
Alo SUUN (Team Torro, Tartu) vs Tambet KAJAK (Võimla, Tartu)

12. C -77,1 MATŠ
Henri KÜLM (Team Torro, Tartu) vs Kristjan AOSAAR (Võimla, Tartu)

13. C -65,8 MATŠ
Marek Saar (Kaitseliit Viru malev / Rakvere maadlus) vs Hendrik ORION (Võimla, Tartu)

14. C -70,3 TURNIIRI FINAAL
Ivan REVIN / Margo KUIV võitja vs Herman VESIAID (3D Treening, Tallinn)

15. C -77,1 I TURNIIRI FINAAL
Tural IBADULLAJEV / Keith MAISTE võitja vs Marek SOOP / Kaupo KOKAMÄGI võitja

16. C -77,1 II TURNIIRI FINAAL
Märten NURM / Marko LAIKASK võitja vs Aleksandr DZJUBI / Kaspar KRAAV võitja

17. C -83,9 I TURNIIRI FINAAL
Vitali MELNITŠUK / Sander BUBNOV võitja vs Hendrik THEMAS (Tallinna Taipoksiklubi)

18. C -83,9 II TURNIIRI FINAAL
Dmitri DZJUBI / Mario VEE võitja vs Denis SEMJONOV / Rait RAIDLA võitja

19. C -93,0 TURNIIRI FINAAL
Natik IBDULLAJEV / Kimmo MEIER võitja vs Venjamin BRUSNITSÕN (Dvigatel, Tallinn)

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?