Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Raju 13 tulemused

Raju 13 tulemused

Foto: Kersti Järve

1. C -83,9
Kaiko KELL (3D Treening, Tallinn) vs Ranno LAUR (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Ranno LAUR (Võimla, Tartu) alistusega (kolmnurkkägistus) II raundis (2:36)

2. C -77,1
Didzis VERBITSKIS (San-Da / JD Gym, Läti) vs Ronald SOOKAEL (3D Treening, Tallinn)

VÕITJA: Didzis VERBITSKIS (San-Da / JD Gym, Läti) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)

3. C -65,8

Ivan BLAGOV (Golden Glory, Läti) vs Alar HUTROV (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Alar HUTROV (Võimla, Tartu) alistusega (tagantkägistus) I raundis (0:53)

4. C -83,9
Nikolai KARPATŠEV (San-Da / Avandguarde, Läti) vs Sten ANSLAN (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Sten ANSLAN (Võimla, Tartu) alistusega (tagantkägistus) I raundis (2:59)

5. B -61,2
Roman TCIKALO (Combat Judo Club, Venemaa) vs Lauri ÜLENURM (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Lauri ÜLENURM (Võimla, Tartu) alistusega (kolmnurgkägistus jalgadega) I raundis (2:52)

6. B -65,8
Vitali MELNIKOV (San-Da / Sparta, Läti) vs Jüri JÕGISTE (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Vitali MELNIKOV (San-Da / Sparta, Läti) alistusega (löögid) III raundis (1:51)

7. A -73,0 (kokkuleppekaal)
Viktor TOMASEVIC vs Ott TÕNISSAAR (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Ott TÕNISSAAR (Võimla, Tartu) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (5:00)

8. A -65,8
Saulius BUCIUS (Taurris, Leedu) vs Henri HIIEMÄE (3D Treening, Tallinn)

VÕITJA: Henri HIIEMÄE (3D Treening, Tallinn) alistusega (löögid) II raundis (2:36)

Kommenteeri teemat FOORUMIS

 

Päevase amatöörvõistluse tulemused:

1. C -70,3 TURNIIRI POOLFINAAL

Ivan REVIN (Combat Judo Club, Venemaa) vs Margo KUIV (Team Street Blast / Rysky, Soome)

VÕITJA: Ivan REVIN (Combat Judo Club, Venemaa) alistusega (kolmnurkkägistus) II raundis (1:47).

2. C -77,1 I TURNIIRI I POOLFINAAL

Tural IBADULLAJEV (Combat Judo Club, Venemaa) vs Keith MAISTE (3D Treening, Tallinn)

VÕITJA: Keith MAISTE (3D Treening, Tallinn) kohtunike otsusega (ühehäälne).

3. C -77,1 I TURNIIRI II POOLFINAAL

Marek SOOP (3D Treening, Tallinn) vs Kaupo KOKAMÄGI (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Marek SOOP (3D Treening, Tallinn) alistusega (sirge käelukk) I raundis (0:35).

4. C -77,1 II TURNIIRI I POOLFINAAL

Märten NURM (Vabavõitlus Kuressaare) vs Marko LAIKASK (MK Delta, Tallinn)

VÕITJA: Marko LAIKASK (MK Delta, Tallinn) alistusega (põhi-lõuna kägistus) II raundis (2:21).

5. C -77,1 II TURNIIRI II POOLFINAAL

Aleksandr DZJUBI (Combat Judo Club, Venemaa) vs Kaspar KRAAV (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Aleksandr DZJUBI (Combat Judo Club, Venemaa) alistusega (käelukk) I raundis (0:40).

6. C -83,9 MATŠ

Vitali MELNITŠUK (Combat Judo Club, Venemaa) vs Sander BUBNOV (Vabavõitlus Kuressaare)

VÕITJA: Vitali MELNITŠUK (Combat Judo Club, Venemaa) alistusega (käelukk) II raundis (1:02).

7. C -83,9 II TURNIIRI I POOLFINAAL

Dmitri DZJUBI (Combat Judo Club, Venemaa) vs Mario VEE (3D Treening, Tallinn)

VÕITJA: Mario VEE (3D Treening, Tallinn) alistusega (seljast kägistus) III raundis (2:41).

8. C -83,9 II TURNIIRI II POOLFINAAL

Denis SEMJONOV (Combat Judo Club, Venemaa) vs Hendrik THEMAS (Tallinna Taipoksiklubi)

VÕITJA: Hendrik THEMAS (Tallinna Taipoksiklubi) alistusega (giljotiinkägistus) I raundis (1:02).

9. C -93,0 TURNIIRI POOLFINAAL

Natik IBDULLAJEV (Combat Judo Club, Venemaa) vs Kimmo MEIER (MMA Seinäjoki, Soome)

VÕITJA: Natik IBDULLAJEV (Combat Judo Club, Venemaa) kohtunike otsusega (ühehäälne).

10. C -77,1 MATŠ

Geron TRAKS (Team Torro, Tartu) vs Siim ASPERK (3D Treening, Tallinn)

VÕITJA: Siim ASPERK (3D Treening, Tallinn) alistusega (sirge käelukk) III raundis (2:59).

11. C -77,1 MATŠ

Alo SUUN (Team Torro, Tartu) vs Tambet KAJAK (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Alo SUUN (Team Torro, Tartu) kohtunike otsusega (ühehäälne).

12. C -77,1 MATŠ

Henri KÜLM (Team Torro, Tartu) vs Kristjan AOSAAR (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Kristjan AOSAAR (Võimla, Tartu) alistusega (kolmnurkkägistus) II raundis (2:51).

13. C -65,8 MATŠ

Marek Saar (Kaitseliit Viru malev / Rakvere maadlus) vs Hendrik ORION (Võimla, Tartu)

VÕITJA: Hendrik ORION (Võimla, Tartu) alistusega (tagantkägistus) II raundis (2:49).

14. C -70,3 TURNIIRI FINAAL

Ivan REVIN (Combat Judo Club, Venemaa) vs Herman VESIAID (3D Treening, Tallinn)

VÕITJA: Herman VESIAID (3D Treening, Tallinn) kohtunike otsusega (jagatud).

15. C -77,1 II TURNIIRI FINAAL

Marko LAIKASK (MK Delta, Tallinn) vs Aleksandr DZJUBI (Combat Judo Club, Venemaa)

VÕITJA: Marko LAIKASK (MK Delta, Tallinn) alistusega (seljast kägistus) I raundis (1:17)

16. C -83,9 II TURNIIRI FINAAL

Dmitri DZJUBI (Combat Judo Club, Venemaa) vs Hendrik THEMAS (Tallinna Taipoksiklubi)

VÕITJA: Hendrik THEMAS (Tallinna Taipoksiklubi) alistusega (giljotiin) I raundis (2:15)

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?