Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Raju 14: Amatöörid võistlevad Rajul uute ja karmimate reeglite järgi

Raju 14: Amatöörid võistlevad Rajul uute ja karmimate reeglite järgi

Sellel laupäeval,18. oktoobril, Tartus A. Le Coq spordimajas toimuva Eesti sportliku vabavõitluse liiga võistluse RAJU finaalsündmuse kaardil võistlevad amatöörid esmakordselt rahvusvaheliste ja karmimate amatöörreeglite järgi, kus raundide pikkuseks 5 minutit ning maasvõitluses lubatud ka käelöögid pähe.


"Võtame saabuva RAJU finaalsündmusel esmakordselt kasutusele IMMAFi rahvusvahelised amatöörreeglid, mille järgi juulikuus ka esimene MM peeti," selgitab Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. "Need on väga sarnased meie senistele B-klassi profireeglitele, lubades vastast ka maasvõitluses käega pähe lüüa. Samuti on lubatud rohkem alistusi ning raundid on pikemad: 2 x 5 minutit ning kui kahe raundi tulemuseks on viik, tuleb ka kolmas 5-minutiline raund," lisab Tõnissaar.
Amatöörreeglite järgi asuvad võistlustulle Alar Hutrov (8-3-2), Sten Anslan (8-1-1) ja Ranno Laur (8-4-0), kelle vastased esindavad Soomet ja Lätit. Samuti amatöörreeglite järgi toimuvas õhtu ainsas Eesti vs Eesti matšis astuvad areenile Martin Saar (8-1-1) ja Marko Laikask (6-0-0).
Vaata videost Rajul üles astuvate amatöörsportlaste seniseid tegemisi:

Tutvu kogu sündmuse võitluskaardiga siin: http://mma.ee/#fightcard

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?