• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus MMA nädalavahetusel: Robbie Lawler on uus UFC kergekeskkaalu meister

MMA nädalavahetusel: Robbie Lawler on uus UFC kergekeskkaalu meister

Täna varahommikul toimunud UFC 181 andis liigale uue kergekeskkaalu meistri. Korduskohtumises oli Robbie Lawler kohtunike jagatud otsusega parem valitsevast meistrist Johny Hendricksist. Kergekaalu tiitlimatšis näitas taas klassi tšempion Anthony Pettis, kes alistas teises raundis väljakutsuja Gilbert Melendezi giljotiinkägistusega. Üle kümne aasta profi-MMAs võistelnud  Melendezi jaoks oli see esimene kord oma karjääri jooksul patsutada. Vaata kõiki UFC 181 tulemusi ja aruta teemat FOORUMIS

One FC 23 üritusel kaitses tiitlit kukk-kaalu meister Bibiano Fernandes, kes alistas seljast kägistusega Dae Hwan Kimi. UFC veteran Brandon Vera võitis esimese raundi tehnilise nokaudiga Igor Suborat. Vaata kõikide matšide tulemusi: http://www.sherdog.com/events/One-FC-23-Warriors-Way-40283

Naistesarja Invicta FC -48kg naiste uus meister on Herica Tiburcio, kes alistas Michelle Watersoni kägistusega kolmandas raundis. Invicta FC 10 tulemused: http://www.sherdog.com/events/Invicta-FC-10-Waterson-vs-Tiburcio-40767

KSW 29 peamatšis kohtusid Mamed Khalidov ja Brett Cooper. Keskkaallane Khalidov jätkab KSW sarjas võitmatuna ka peale matši. Vaata KSW 29 kõiki tulemusi: http://www.sherdog.com/events/KSW-29-Reload-40081