Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Sportlikus vabavõitluses selgitatakse esmakordselt välja Eesti meistrid

Sportlikus vabavõitluses selgitatakse esmakordselt välja Eesti meistrid

11. – 12. aprillil toimuvad Tallinnas Sisekaitseakadeemias Eesti meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses. Eesti MMA amatöörvõitlejate jaoks on see esimene kord, kui seitsmes kaaluklassis selgitatakse kahepäevase turniiri jooksul välja Eesti meistrid.

„Võistluste väljakuulutamine on spordisaalides elu keema ajanud ning andnud sportlastele väga selge eesmärgi, mida kohalikus mastaabis püüda. Kindlasti on see võistlus, mis lisab nii spordile kui ka alaliidule legitiimsust,“ kommenteerib eelseisvat tiitlivõistlust alaliidu esindaja Ott Tõnissaar. „Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit on viimastel aastatel oluliselt jõudu kogunud ning samuti on vabavõitluse edenemisele tublisti hoogu juurde andnud 2012. aastal loodud rahvusvaheline alaliit IMMAF, mis korraldas möödunud aastal ka esimesed maailmameistrivõistlused,“ lisabTõnissaar.

Lisainfo ja ajakava: https://www.facebook.com/events/1412442072384438/

Võistlused peetakse IMMAFi turniiriformaadi amatöörreeglite järgi, kus matši kestus on 3 x 3 minutit ning oluliseima erinevusena Eesti C-klassi amatöörreeglitest on maasvõitluses
lubatud käelöögid pähe.

Võistlema oodatakse kõiki täisealisi amatöörsportlasi. Andmaks Eesti meistrivõistlusele
laiemat kandepinda, pole esimestel, 2015. aastal toimuvatel meistrivõistlustel sportlase poolt esindatava spordiklubi kuuluvus Eesti Sportliku Vabavõitluse Liitu nõutav. Kutse sportlastele: http://mma.ee/wp-content/uploads/2015/03/MMA-Eesti-MV-2015-KUTSE.pdf

Uksed pealtvaatajatele avatakse mõlemal päeval kl 10.30, võistlused algavad kl 11.00. Pilet ainult esimesele päevale maksab 3 €, ainult teisele päevale 4 € ning kahe päeva pilet 5 €. Võistluste korraldaja on Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit.

Sportlik vabavõitlus ehk MMA on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus
keskkonnas välja parim võitleja. Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit on rahvusvahelise sportliku vabavõitluse alaliidu International Mixed Martial Arts Federation liige. Eesti meistrivõistlused korraldatakse vastavuses IMMAFi nõuetega.

 

ESVL

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?