Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Sportliku vabavõitluse Esti meistrivõistluste osavõtjad selgunud

Sportliku vabavõitluse Esti meistrivõistluste osavõtjad selgunud

Pilt: Raju11. – 12. aprillil toimuvad Tallinnas Sisekaitseakadeemias esimesed Eesti meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses. Võistlustest võtab osa 19 amatöörsportlast kokku neljast spordiklubist.

Kõige suurema esindusega on kohal Tartu spordiklubi Võimla (10 võistlejat), neile järgneb Tallinna spordiklubi 3D Treening (5 võistlejat), osavõtjate arvu poolest kolmandal kohal on Pärnu spordiklubi MMAces (3 võistlejat) ning ühe sportlasega on esindatud Tallinnas tegutsev vabamaadlusklubi Delta. Osalejate nimekirjaga saab tutvuda MMA Eesti MV Facebooki lehel: https://www.facebook.com/events/1412442072384438/

„Osavõtjate arv esimestel Eesti meistrivõistlustel on hea ning mis osalejate arvust isegi
olulisem – kohal on pea kõik tegijad ja aktiivsed saavutussportlased,“ kommenteerib tugevat tiitlivõistluste nimistut alaliidu esindaja Vallo Hannus.

„Arvesse peab ka võtma, et paljude jaoks on see esimene kord võistelda IMMAFi
amatöörreeglite järgi, kus lisaks muule on lubatud ka käelöögid pähe. See jättis kindlasti nii mõnegi algajama sportlase praegu veel pingile ootama ja vaatama kuidas võistlused sel aastal lähevad, et järgmisel aastal juba ka ise natuke kogenenumana ringi astuda,“ lisab Hannus.

Võistlused peetakse IMMAFi turniiriformaadi amatöörreeglite järgi, kus matši kestus on 3 x 3 minutit ning oluliseima erinevusena Eesti C-klassi amatöörreeglitest on maasvõitluses
lubatud käelöögid pähe.

Uksed pealtvaatajatele avatakse mõlemal päeval kl 10.30, võistlused algavad kl 11.00. Pilet ainult esimesele päevale maksab 3 €, ainult teisele päevale 4 € ning kahe päeva pilet 5 €. Võistluste korraldaja on Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit.

Võistlusi on võimalik jälgida ka neil, kes kohale minna ei saa, sest Optibet toob Delfi
vahendusel fännideni täismahus tasuta otseülekande. Otseülekannet kommenteerivad
maadlusportlane ja treener Kristjan Press ning vabavõitleja ja võistluse üks korraldajatest Ott Tõnissaar.

 

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?