Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus RAJU'l võistelnud Bartosz Fabinski teeb laupäeval UFC debüüdi

RAJU'l võistelnud Bartosz Fabinski teeb laupäeval UFC debüüdi

Foto: RajuOktoobrikuus RAJU finaalsündmusel peamatši võitnud Poola võitleja Bartosz Fabinski järgmine matš toimub sel laupäeval maailma esiliiga UFC võistlustel UFC Fight Night – Gonzaga vs Cro Cop 2.

Eesti vabavõitleja Alik Tseiko üle kohtunike jagatud otsusega võidu võtnud Fabinski kontol on 11 võitu ja 2 kaotust. Samuti on mees Poola amatöör-MMA meister (2011) ja Poola meistrivõistluste hõbe judos (2011).

„See on Rajule suureks tunnustuseks ning näitab, et oleme Euroopas hästi pildis,“ kommenteerib toimuvat Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. „Valisime Raju korraldamiseks lähenemise, mis võimaldab tänu võistluste tugevale brändile sportlastel oma karjääre ehitada. Kuigi Eesti võitlejaid Rajult veel maailma esiliigasse jõudnud ei ole, on meil hea meel näha, et oleme õigel teel ning Raju on olnud esmakordselt hüppelauaks UFCsse,“ lisab Tõnissaar.

Fabinski vastaseks on Lõuna-Aafrikast pärit võitleja Garreth McLellan, kelle kontol 12 võitu ja 2 kaotust. Võistluste täismahus võistluskaarti näeb siin: http://www.sherdog.com/events/UFC-Fight-Night-Gonzaga-vs-Cro-Cop-2-42189

Eestis saab sel nädalavahetusel samuti sportlikku vabavõitlust näha, kui 11. – 12. aprillil toimuvad Tallinnas Sisekaitseakadeemias esimesed Eesti meistrivõistlused. Võistlusi on võimalik jälgida ka neil, kes kohale minna ei saa, sest Optibet toob Delfi vahendusel fännideni tasuta otseülekande. Lisainfo ja ajakava: https://www.facebook.com/events/1412442072384438/

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?