Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Sportliku vabavõitluse EMV avapäeva kokkuvõte

Sportliku vabavõitluse EMV avapäeva kokkuvõte

Täna algasid Sisekaitseakadeemia poksisaalis Eesti esimesed meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses. All toome ära kokkuvõtte võistluste avapäevast.

-61,2 kg
Registreerus ning kaalumise läbi anult üks võitleja - Danel Villemson (Võimla) - kes kroonitakse homme Eesti meistriks.

-65,8 kg
Registreerus ning kaalumise läbis kaks võitlejat - Sten Saaremäe (Võimla) ja Alar Hutrov (Võimla) - kes teevad omavahelise finaalmatši ning selgitavad Eesti meistri välja homme.

-70,3 kg
Registreerus ning kaalumise läbis kolm võitlejat, kellest kaks pidasid täna poolfinaali / 3. koha matši ning üks pääses loosiga otse finaali.

(tänane 3. matš: poolfinaal / 3. koha matš) Reino Saia (3D Treening) vs Kaupo Kokamägi (Võimla)
VÕITJA: Kaupo Kokamägi (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)

EMV 3. KOHT: Reino Saia (3D Treening)

Eesti meister selgub homses matšis: Herman Vesiaid (3D Treening) vs Kaupo Kokamägi (Võimla)

-77,1 kg
Registreerus kuus ent kaalumise läbis viis võitlejat - täna peeti üks veerandfinaal ning kaks poolfinaali.

(tänane 1. matš: veerandfinaal) Tambet Kajak (Võimla) vs Richard Murutar (Võimla)
VÕITJA: Richard Murutar (Võimla) alistusega (sirge käelukk) II raundis (1:35)

(tänane 5. matš: I poolfinaal) Lauri Kütt (3D Treening) vs Marko Laikask (Delta)
VÕITJA: Lauri Kütt (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)

NB! Matši esialgne tulemus oli viik (kohtunike enamuse otsusega, kus kaks kohtunikku andsid tulemuseks viigi ning üks andis võidu Lauri Kütile). Kuna turniiriformaat ei võimalda tulemuseks viiki, siis EMV protseduurireeglite järgi anti kohtunikele uuesti paberid ette ning paluti panna kirja, kes on nende arvates matši võitja (kui esialgu hindasid kohtunikud matši raundide kaupa, siis teisel hindamisel arvestati matši tervikuna). Teine hindamine andis tulemuseks Lauri Küti ühehäälse võidu.

(tänane 6. matš: II poolfinaal) Vitali Demjanenko (Võimla) vs Richard Murutar (Võimla)
VÕITJA: Richard Murutar (Võimla) alistusega (sirge käelukk) I raundis (0:49)

Kaalu kolmas koht selgub homme matšis: Marko Laikask (Delta) vs Vitali Demjanenko (Võimla)
Eesti meister selgub homme matšis: Lauri Kütt (3D Treening) vs Richard Murutar (Võimla)

-83,9 kg
Registreerus kolm, kaalumise ja meditsiinilise kontrolli tulemusena jäi kaalu samuti kolm võitlejat - Ronald Sookael liikus kaalukategooriasse sisse (77,1 -> 83,9) ning Ergo Salus langes meditsiinilises kontrollis välja.

Kaks sportlast pidasid täna poolfinaali / 3. koha matši ning üks pääses loosiga otse finaali.

(päeva 2. matš: poolfinaal / 3. koha matš) Raido Olevi (Võimla) vs Ranno Laur (Võimla)
VÕITJA: Ranno Laur (Võimla) alistusega (seljast kägistus) II raundis (1:29)

EMV 3. KOHT: Raido Olevi (Võimla)

Eesti meister selgub homme matšis: Ronald Sookael (3D Treening) vs Ranno Laur (Võimla)

-93,0 kg
Registreerus ning kaalumise läbis kolm võitlejat, kellest kaks pidasid täna poolfinaali / 3. koha matši ning üks pääses loosiga otse finaali.

(tänane 4. matš: poolfinaal / 3. koha matš) Reimo Mitt (MMAces) vs Jaan Angerjärv (Võimla)
VÕITJA: Jaan Angerjärv (Võimla) alistusega (seljast kägistus) I raundis (0:54)

EMV 3. KOHT: Reimo Mitt (MMAces)

Eesti meister selgub homme matšis: Silver Naarits (MMAces) vs Jaan Angerjärv (Võimla)

-120,2 kg
Registreerus ning kaalumise läbi anult üks võitleja - Vallo Kappak (MMAces) - kes kroonitakse homme Eesti meistriks.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?