Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Laupäeval näeb MMA Rajul sportlikku vabavõitlust puuris

Laupäeval näeb MMA Rajul sportlikku vabavõitlust puuris

Eesti sportliku vabavõitluse liiga MMA Raju neljas üritus paneb Eestis esmakordselt võitlussportlased üksteise vastu puuris. MMA Raju 4 toimub 13. veebruaril ning võistlejateks on Eesti, Läti, Leedu ja Soome sportlased.

„Puuri kasutavad maailma suurimad sportliku vabavõitluse organisatsioonid ja see tähendab MMA Raju jõudmist täiesti uuele tasemele – kunagi varem pole siin piirkonnas ühtegi võitlusspordiüritust puuris peetud,“ rääkis Raju puuri valmimisest MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. „USAs on sportlik vabavõitlus muutunud populaarsemaks kui poks, loodame puuri valmimisega ka siin spordiala tuntust kasvatada,“ lisas Tõnissaar.

„Rahvusvaheliste võistlejate osavõtt Rajust paneb ka meid rohkem vaeva nägema, oleme oma võistlejatega teinud rohkem trenni kui ühekski eelmiseks võistluseks ja mehed on valmis puuri astuma,“ kommenteeris võistluste ettevalmistust Tallinna MMA-treener Priit Mihkelson. „Samuti on väga tervitatav puuri valmimine, sest nüüd saavad eestlased harjutada samades tingimustes nagu välissportlased,“ ütles Mihkelson.

MMA Raju 4 toimub 13. veebruaril algusega kell 19:00 Tallinnas, TTÜ Spordihoones. Piletite müügiga tegeleb Piletilevi, eelmüügist ostes maksab pilet 150 krooni ja kohapeal 200 krooni.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?