Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus MMA Rajul selgusid eile Eesti parimad sportlikud vabavõitlejad

MMA Rajul selgusid eile Eesti parimad sportlikud vabavõitlejad

Eile õhtul toimus Tallinnas, TTÜ Spordihoones Eesti sportliku vabavõitluse liiga MMA Raju neljas üritus. 21 matši käigus selgitati välja Eesti parimad sportlikud vabavõitlejad.

Õhtuse põhiürituse tulemused on järgnevad:

1. -70 kg (C klass): Jussi Repo (Elustreening Eesti, Tartu) vs Eero Heiskari (Espoon Kehähait, Soome)
VÕITJA: Eero Heiskari (Espoon Kehähait, Soome) enamuse otsusega.

2. -93kg (C klass): Mardo Männimägi (3D Treening, Tallinn) vs Heikki Soveri (Shooto Lahti, Soome)
VÕITJA: Heikki Soveri (Shooto Lahti, Soome) alistusega (giljotiin) I raundis (1:10).

3. -70kg (C klass): Lasse Äijö (Espoon Kehähait, Soome) vs Juha Saarela (GB Gym, Soome)
VÕITJA: Lasse Äijö (Espoon Kehähait, Soome) nokaudiga I raundis (2:01).

4. -70 kg (C klass): Henri Hiiemäe (MMAces, Pärnu) vs Joonas Niemelä (GB Gym, Soome)
VÕITJA: Joonas Niemelä (GB Gym, Soome) alistusega (tagantkägistus) III raundis (2:45).

5. -77 kg (B klass): Dmitri Ivanov (3D Treening, Tallinn) vs Aidas Macas (The Knight of Plunge, Leedu)
VÕITJA: Dmitri Ivanov (3D Treening, Tallinn) tehnilise nokaudiga I raundis (0:07).

6. -77kg (B klass): Martin Aedma (Elustreening Eesti, Tartu) vs Vladislav Kriket (San-Da, Läti)
VÕITJA: Martin Aedma (Elustrening Eesti) alistusega (löögid maas) I raundis (1:02).

7. -65 kg (B klass): Lauri Ülenurm (Elustreening Eesti, Tartu) vs Arvydas Zilius (The Knight of Plunge, Leedu)
VÕITJA: Arvydas Zilius (The Knight of Plunge, Leedu) alistusega (käelukk) I raundis (3:53).

8. 93+ kg (B klass): Alik Tseiko (3D Treening / Audentese Maadlusklubi, Tallinn) vs Denis Nikulin (San-Da, Läti)
VÕITJA: Alik Tseiko (3D Treening / Audentese Maadlusklubi, Tallinn) alistusega (giljotiinkägistus) I raundis (0:58).

9. -65 kg (B klass): Jorgen Matsi (Elustreening Eesti, Tartu) vs Jaakko Väyrynen (GB Gym, Soome)
VÕITJA: Jorgen Matsi (Elustreening Eesti, Tartu) enamuse otsusega.

Päevase amatööride eelürituse matšitulemusi on võimalik vaadata MMA Raju kodulehelt.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?