• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus MMA nädalavahetusel: Kuivanen võttis meistrivöö tagasi

MMA nädalavahetusel: Kuivanen võttis meistrivöö tagasi

Kuivanen ja Tõnissaar treeningul Foto: M.MännimägiNädalavahetusel Soomes toimunud Cage 31 peamatšis võttis kergekaalu meistrivöö taas enda valdusesse Anton Kuivanen. Eelmises kohtumises Kuivaneni 30 sekundiga nokauti löönud Eric Reynolds võttis sellel korral vastu selge otsusega kaotuse. Suvel Eestiski treenimas käinud Anton Kuivanen on Eesti MMA sportlase Ott Tõnissaare tiimikaaslane Primus Fight Teamist. Cages on võidulainel ka teine Eestis tuttav mees Saku Heikkola, kes võttis otsuse Milan Markovici (Austria) vastu ja ühtlasi viienda võidu järjest.

Bellator pidas laupäeval ühisürituse Glory kikkpoksiliigaga ja ettevõtmise nimeks oli Bellator MMA & Glory: Dynamite 1. Valitsev Bellatori poolraskekaalu meister Liam McGeary alistas tiitlimatšis Tito Ortizi esimeses raundis triangel-kägistusega. Poolraskekaalu turniiri võitis Bellatoris debüteerinud Phil Davis, kellele tuli alla vanduda Emanuel Newtonil (poolfinaal, kimura) ja Francis Carmontil (finaal, nokaut). Vaata kõiki tulemusi: https://en.wikipedia.org/wiki/Bellator_MMA_%26_Glory:_Dynamite_1#Results

M-1 raskekaalu meister Marcin Tybura kaitses edukalt oma meistrivööd kui Ante Delija oli sunnitud jalavigastuse tõttu esimeses raundis oma etteaste lõpetama. Delija on pidanud matši ka Eesti sportlase Denis Smoldarevi vastu, kus meie sportlane lõpetas matši teises raundis kimura õlalukuga. Vaata kõiki M-1 Challenge 61 tulemusi: http://www.sherdog.com/events/M1-Challenge-61-Battle-of-Narts-43323