• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Eesti meistrid sportlikus vabavõitluses on selgunud

Eesti meistrid sportlikus vabavõitluses on selgunud

TULEMUSED:

-61,2 kg ainsa osalejana sai Eesti meistritiitli Hendrik ORION (Võimla).

1. -65,8 kg FINAAL
Marek SAAR (Rakvere Maadlus) vs Heikki-Albert TILK (Võimla)
VÕITJA: Heikki-Albert TILK (Võimla) alistusega (tagantkägistus) I raundis (2:03)

2. Naised -65,8 kg FINAAL
Ilona RÕŽENKOVA (3D Treening) vs Kadri VILBA (Võimla)
VÕITJA: Kadri VILBA (Võimla) alistusega (tagantkägistus) II raundis (1:51)

3. -70,3 kg FINAAL
Aldo RÄPO (Espoon Kehähait) vs Kaupo KOKAMÄGI (Võimla)
VÕITJA: Kaupo KOKAMÄGI (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)

-70,3 kg 3. koha teenis EMV I päeval välja Jaak RUDOV (3D Treening).

4. -77,1 kg FINAAL
Siim ASPERK (3D Treening) vs Andre NAEL (3D Treening)
VÕITJA: Siim ASPERK (3D Treening) alistusega (sirge käelukk) II raundis (2:58)

3. koha matš jäi ära - Tambet KAJAK ei pääsenud II päeva meditsiinilisest kontrollist läbi. 3. koha sai automaatselt Tambeti vastane Mario KALLAS (3D Treening).

Naised -77,1 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Helin PAARA (3D Treening).

5. -83,9 kg FINAAL
Roman MIROSCHNICHENKO (Iman) vs Ergo SALUS (3D Treening)
VÕITJA: Ergo SALUS (3D Treening) alistusega (anakondakägistus) III raundis (0:34)

3. koha matš jäi ära - Aleks KOHA ei pääsenud II päeva meditsiinilisest kontrollist läbi. 3. koha sai automaatselt Ronald SOOKAEL (3D Treening).

6. -93,0 kg FINAAL
Jaan ANGERJÄRV (Võimla) vs Vallo KAPPAK (MMAces)
VÕITJA: Jaan ANGERJÄRV (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)

3. koha matš jäi Gert KOLGA loobumise tõttu (tervislikud põhjused) ära. 3. koha sai automaatselt Marek LAASIK (3D Treening).

-120,2 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Ott OLLINO (3D Treening).

Knockout.ee eriauhinna parima matšilõpetuse eest sai Ergo SALUS (3D Treening), kes alistas mõlemad oma vastased anakondakägistusega.

Parim spordiklubi oli 24 punktiga 3D TREENING (Tallinn). Teisel kohal oli 20 punktiga VÕIMLA (Tartu). Kolmandat kohta jäid jagama RAKVERE MAADLUS (Rakvere), ESPOON KEHÄHAIT (Soome), MMACES (Pärnu) ja IMAN (Tallinn) 2 punktiga. (Parima spordiklubi arvestus: iga 1. koht = 4 punkti, 2. koht = 2 punkti ja 3. koht = 1 punkt). Enim meistritiitleid võttis VÕIMLA (Tartu), kokku viies kategoorias ning kõik ülejäänud viis koju 3D Treening (Tallinn), neljas kategoorias.