• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus MMA nädalavahetusel: värsked Eesti meistrid ja Jonesi naasemine

MMA nädalavahetusel: värsked Eesti meistrid ja Jonesi naasemine

Eestis oli nädalavahetuse kõige olulisem sündmus MMAs kahtlemata Tartus toimunud Eesti meistrivõistlused. Esimese võistluspäeva matše on võimalik näha ESVLi Youtube kanalist. Ülevaade võitjatest ja viide kogu finaalde päeva otseülekandele: http://raskesport.ee/sportlik-vabavoitlus/2247-eesti-meistrid-sportlikus-vabavoitluses-on-selgunud

Maailma sportliku vabavõitluse tähtsündmuseks oli kindlasti poolraskekaalu kadunud kuninga naasemine puuri. Jon Jonesi tagasitulek toimus laupäeval Las Vegases ja vastaseks oli Ovince Saint Preux. Endine tšempion tegi turvalise matši ja võitis küll kõik raundid, kuid kindlasti ootasid fännid suuremat üleolekut ja tõelist jalaga ukse lahti löömist. Algselt oli UFC 197 peamatšiks planeeritud tiitlimatš, kuid kahjuks sai valitsev meister Daniel Cormier viga ning see väga oodatud kohtumine lükkus tulevikku.

Mis Jonesil jäi tegemata, siis selle tegi ära kärbeskaalu valitsev meister Demetrious Johnson. Maadluse olümpiavõitja Henry Cejudo vastu mingit aukartust omamata pressis ta lausa ise klintšima ning nokauteeris Cejudo juba esimese raundi poole peal. Vaata kõiki UFC 197 tulemusi ja aruta teemat FOORUMIS

Bellatori sisenenud endine UFC kergekaalu meister Benson Henderson ründas kergekeskkaalu tiitlit, kuid eesmärgini ei jõudnud. Vaata kõiki Bellator 153 TULEMUSI