Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Amanda Nunes tõusis tiitlile

Amanda Nunes tõusis tiitlile

UFC 200 kaotas küll oma peamatši kui Jon Jones jäi taaskord vahele keelatud ainetega, kuid häid matše peeti vaatamata sellele. Naiste kukk-kaalus tõusis troonile taas uus meister - tugeva alguse teinud Amanda Nunes tabas valitsevat mestrit Miesha Tate'i raskete löökidega ja alistas juba esimese raundi keskel.

Sulgkaalus peeti lahing vahetiitlile, kus kohtusid kaalu endine meister Jose Aldo ja kunagine kergekaalu valitseja Frankie Edgar. Kui meeste esimene kohtumine kulges tasavägisemalt, siis täna Aldo Edgarile palju võimalusi ei andnud ning võitis peale tasavägist esimest raundi kõik järgmised tabavate löökide toel.

Poolraskekaalu valitsev meister Daniel Cormier sai Jonesi asemel endale vastu legandaarse Anderson Silva. Lühikese teatamisega kõrgemas kaalus matši võtnud Silvast Cormieri maadluse vastu vastast ei olnud ja nii saigi Cormier kindla võidu kohtunike ühehäälse otsusega. Tiitlivöö selles matšis mängus ei olnud.

Kunagine raskekaalu meister Brock Lesnar leidis taas tee UFCsse ja tagasitulek osutus ka võidukaks. Kolm raundi kestnud matšis suutis Lesnar üle maadelda Mark Hunti ning selge otsusega võidu koju viia. Ka teine endine raskekaalu meister oli täna võidukas - Cain Velasquez võitis esimeses raundis tehnilise nokaudiga Travis Browne'i.

Vaata kõiki UFC 200 tulemusi ja aruta teemat FOORUMIS

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?