Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus MMA nädalavahetusel: Johnson kaitses üheksandat korda tiitlit

MMA nädalavahetusel: Johnson kaitses üheksandat korda tiitlit

Laupäeval kaitses Demetrious Johnson üheksandat korda edukalt oma UFC kärbeskaalu meistrivööd. Vaid Anderson Silva on oma kümne korraga kõikide aegade edetabelis Johnsonist ees.

Seekordseks vastaseks oli Tim Elliott, mees kes oma viimased kolm matši UFCs kaotas ja tiitlimatši jõudis läbi MMA tõsielusarja The Ultimate Fighter. Arvestades, et Johnsonit peetakse hetkel ala maailma parimaks sportlaseks ja viimaste matšide sära, siis ei olnud ootusefd Ellioti suhtes just kõrged. Mees aga oli tulnud oma sisu näitama ja pidas maha viieraundise sõja, mille jooksul suutis ta valitsevat meistrit ohtlikult löökidega tabada, maha maadelda ja ka alistustega ohustada. Johnson võitis siiski kohtunike arvates viiest raundist neli ja säilitas meistritiitli.

Tõelise põnevuskohtumise pidasid maha ka kärbeskaalu teine ja kolmas mees: Joseph Benavidez ja Henry Cejudo. Matši võitis jagatud otsusega Benavidez. Cejudole sai saatuslikuks korduva kubemesse löömise eest kaotatud punkt. Vaata kõiki tulemusi ja aruta teemat FOORUMIS

Bellator pidas oma matše sellel nädalavahetusel koguni kahel päeval. Bellator 166 kaitses valitsev kukk-kaalu meister Eduardo Dantas tiitlit Joe Warreni vastu. Bellator 167 peamatšis võitis Darrion Caldwell otsusega Joe Taimanglot.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?