Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Paara võttis Rootsis vastu kaotuse

Paara võttis Rootsis vastu kaotuse

peale matšiLaupäeva õhtul astus Eesti vabavõitleja Helin Paara Stockholmis sündmusel IRFA 12 vastamisi debüüti tegeva rootslanna Bea Maleckiga. Malecki näol on tegu tipptasemel püstivõitlejaga, muuhulgas on tema saavutuseks nii maailma- kui ka Euroopa meistritiitel taipoksis (IFMA).
Paara sõnul läks matšiks valmistumine hästi. Ka matšieelne tunne oli hea, kuid mänguplaani ellu viia ei õnnestunudki. “Esimeses raundis jõudsin üsna hästi klintši, aga sealt paremasse asendisse edasi liikumise ja mahaviimisega jäin toppama. Löömisdistantsis sain samuti hästi hakkama, kuigi vastase taipoksitaust tekitas natuke aukartust,” kirjeldas Paara. Tagantjärgi treeneri Vallo Hannusega analüüsides leidis Paara, et oleks võinud löökidega enesekindlamalt peale minna.
Teises raundis jäi Eesti esivõitleja puuri ääres halba asendisse: vastane jõudis talle peale ja asus ründama löökidega. Enamik neist läks küll kaitsesse, kuid sealt välja pääseda Paaral enam ei õnnestunud. Kohtunik katkestas matši ja Paaral tuli võtta kaotus tehnilise nokaudiga.
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?