Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Vabavõitluse Eesti meistrid 2017 on selgunud

Vabavõitluse Eesti meistrid 2017 on selgunud

Kokamägi vs Saia

Täna toimusid Pärnu Spordihallis vabavõitluse Eesti meistrivõistluste finaalmatšid. Lisaks täiskasvanutele selgitati esmakordselt välja meistrid ka juunioride vanuseklassis (16-17-aastased). Parim spordiklubi oli 28 punktiga 3D TREENING (Tallinn). Teisel kohal oli 24 punktiga VÕIMLA (Tartu). Kolmanda koha võitis MMACES (Pärnu) 15 punktiga. (Parima spordiklubi arvestus: iga 1. koht = 4 punkti, 2. koht = 2 punkti ja 3. koht = 1 punkt).

Finaalide päeva tulemused ja lõplik paremusjärjestus:
Juunioride (neiud) -56,7 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Annabel PURE (Võimla).
Juunioride (noormehed) -65,8 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Valter TREI (MMAces).
1. -65,8 kg FINAAL
Madis MÄESTE (MMAces) vs Oleg AKOPOV (Tokon)
VÕITJA: Madis MÄESTE (MMAces) alistusega (tagantkägistus) I raundis (1:31)
Juunioride (noormehed) -70,3 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Robert GALKIN (Võimla).
2. Juunioride (noormehed) -77,1 kg FINAAL
Karro Endel KÜTT (Võimla) vs Kenneth UUS (3D Treening)
VÕITJA: Kenneth UUS (3D Treening) alistusega (giljotiinkägistus) II raundis (1:56)
Juunioride (noormehed) -83,9 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Jakko RAIK (Võimla).
3. -70,3 kg FINAAL
Kaupo KOKAMÄGI (Võimla) vs Reino SAIA (3D Treening)
VÕITJA: Kaupo KOKAMÄGI (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)
-70,3 kg 3. koha teenis EMV I päeval välja Rasmus TALI (3D Treening).
4. Naised -77,1 kg FINAAL
Kärt LAAS (3D Treening) vs Helin PAARA (3D Treening)
VÕITJA: Helin PAARA (3D Treening) alistusega (sirge käelukk) I raundis (0:49)
Naised -77,1 kg 3. koha teenis EMV I päeval välja Aleksandra FREIMANIS (MMAces).
5. -77,1 kg FINAAL
Jaak RUDOV (3D Treening) vs Genrich MAI (3D Treening)
VÕITJA: Jaak RUDOV (3D Treening) alistusega (von flue kägistus) I raundis (1:34)
-77,1 kg 3. koha teenisid EMV I päeval välja Kenneth SIMSON (MMAces) ja Henry KASK (MMAces).
6. -83,9 kg FINAAL
Jan REILJAN (3D Treening) vs Ergo SALUS (3D Treening)
VÕITJA: Ergo SALUS (3D Treening) alistusega (sirge käelukk) III raundis (2:13)
-83,9 kg 3. koha teenis EMV I päeval välja Marek LAASIK (3D Treening)
6. -93,0 kg FINAAL
Henry RELVIK (3D Treening) vs Jaan Angerjärv (Võimla)
VÕITJA: Jaan ANGERJÄRV (Võimla) alistusega (põhi-lõuna kägistus) I raundis (2:01)
-93,0 kg 3. koha teenis EMV I päeval välja Oleg KOREN (Tokon).
-120,2 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Vallo Kappak (MMAces).
Knockout.ee eriauhinna juunioride parima matšilõpetuse eest sai Kenneth UUS (3D Treening), kes alistas oma vastases giljotiinkägistusega, naiste seas Helin PAARA (3D Treening), kes alistas mõlemad oma vastased sirge käelukuga ja meeste seas Genrich MAI (3D Treening), kes alistas EMV esimesel päeval oma esimese vastase giljotiin- ja teise vastase küljeltkägistusega.
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?