Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Eestlane Alik Tseiko võitleb 8. mail Soome esiliigas The Cage

Eestlane Alik Tseiko võitleb 8. mail Soome esiliigas The Cage

Alik Tseiko (MMA Raju 4, Tallinn '10). Foto: Maiken Staak.Alik Tseiko (MMA Raju 4, Tallinn '10). Foto: Maiken Staak.Veebruaris edukalt MMA Rajul professionaalide klassis oma esimese võidu saavutanud Alik Tseiko (Audentese / 3D Treening) võistleb 8. mail 2010 Soome sportliku vabavõitluse esiliigas The Cage. Kui Alik on seni pidanud MMA-s kolm matši, siis tema vastasel Kalle da Silval on amatööride ja professionaalide arvestuses seni kokku kuus matši.

“Ootan põnevusega oma matši Soomes – võõras riigis võistlemine on teistsugune kogemus ning annab võimaluse spordis edasi liikuda,” rääkis eesootavast matšist Alik Tseiko. “Olen kõvasti trenni teinud ja annan endast kõik, et võit koju tuua,” lisas ta.

“Aliku osalemine välismaisel sportliku vabavõitluse üritusel näitab, et Eesti sportliku vabavõitluse tase on kõvasti tõusnud,” kommenteeris eesootavast võistlusest Eesti esiliiga MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. “Alik on väga tugev maadleja ja tõestanud ennast ka sportlikus vabavõitluses – seetõttu teeb ta kindlasti ka Soomes võimsa esituse,” ütles Tõnissaar.

Alik Tseiko ja Kalle da Silva matš peetakse võistluse undercard‘il. Soome Esiliiga The Cage 13. üritusel toimub kokku üheksa matši, milles võistlevad kaheksa riigi sportlased – sealhulgas sportlased kuulsast USA MMA-akadeemiast American Top Team. Võistlusel läheb jagamisele kaks tiitlivööd (sulgkaalus ja poolraskekaalus). Samuti astuvad võistlusel üles lootustandvad Soome võistlejad Anton Kuivanen (profirekord 11-4) ja Michael Grönfors (5-0).

Lisainformatsiooni The Cage 13 kohta saab nende kodulehelt - http://www.mmafinland.fi/.

Allikas: mma.ee

Kommenteeri uudist foorumis

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?