Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Laupäeval kohtuvad kordusmatšis Lyoto Machida ja Mauricio Rua

Laupäeval kohtuvad kordusmatšis Lyoto Machida ja Mauricio Rua

Foto: Mardo MännimägiSellel laupäeval toimub Kanandas Montrealis UFC 113, mis kannab alapealkirja  Machida vs. Shogun 2. Nagu pealkirigi ütleb, on tegu kahe poolraskekaallase korduskohtumisega UFC tiitlile.

Eelmine Lyoto Machida ja Mauricio Rua matš UFC 104 üritusel lõppes Machida võiduga. Kohtunike otsus tekitas tuliseid vaidlusi, kumb mees oleks tegelikult pidanud võitma. Seda enam on uue kohtumise ootuses kired lõkkele löönud ja arutatakse, kas ja kuidas kumbki mees seekord taktikaliselt enda mängu muudab.

Lyoto Machida näol on tegu karate taustaga sportlasega, keda iseloomustab liikuv ja vastase eksimusi hästi ajastatud löökidega karistav stiil. Ka klintš ja maasvõitlus on tal tasemel, mis ühe UFC tšempioni vääriline. Mauricio Rua on tuntud oma väsimatu pressi poolest, mille ta oma vastasele esimestest sekunditest peale paneb. Ka tema on selle kaalu tippmehele vääriliselt universaalne ja ohtlik kõikides distantsides.

Põnevaid vastasseise on üritusel teisigi. Josh Koscheck vs Paul Daley matši tulemus näitab, keda on võimalik varsti kergekeskkaalu tiitlimatšis. Neile lisaks on võimalik vaadata järgmisi mma-tähti: Sam Stout, Jeremy Stephens, Kevin Ferguson, Patrick Cote, Alan Belcher.

Matšid:
Lyoto Machida vs Mauricio Rua
Josh Koscheck vs Paul Daley
Sam Stout vs Jeremy Stephens
Kevin Ferguson vs Matt Mitrione
Patrick Cote vs Alan Belcher
Tom Lawlor vs Joe Doerksen
Marcus Davis vs Jonathan Goulet
Yoshiyuki Yoshida vs Michael Guymon
Joey Beltran vs Tim Hague
Johny Hendricks vs T.J. Grant
Jason MacDonald vs John Salter

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?