Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Strikeforce - Heavy Artillery eelvaade

Strikeforce - Heavy Artillery eelvaade

Foto: Mardo MännimägiTäna öösel toimub St Louises sportliku vabavõitluse sarja Strikeforce järjekordne üritus, mis kannab alapealkirja Heavy Artillery ja kus peamatšides astuvad vastamisi raskekaalu suuremad nimed.

 

Alistair Overeem vs Brett Rogers
Tegemist on Strikeforce'i raskekaalu tiitlimatšiga. Peale kaotust Fjodor Jemeljanenkole on Brett Rogersi vastaseks Alistair Overeem. Overeem peaks olema Rogersist tehnilisem võitleja, aga siin ei tasu alahinnata Rogersi jõulisust ja sirgjoonelist rünnakut. Võib öelda, et kui Overeem suudab Rogersi esimesed rünnakud üle elada, siis paneb ta oma tehnilisuse maksma. Rogersi raske käe ohvriks võib sattuda aga igaüks, kes temaga puuris kohtub. Valmisolek ja ettevaatus on Overeemile vajalikud esimesest murdsekundist.

Andrei Arlovski vs Antonio Silva
Andrei Arlovski omab kindlasti rohkem füüsilisi võimeid, et see matš võita, kui tema vastane Antonio Silva. Tegelikult on Arlovski võimeline võitma kõiki raskekaalu mmakaid kogu maailmas. Otsustavaks saab see, mis toimub Arlovski peas. Nii ka selles matšis - kui mõlemad mehed panevad selle välja, mida nad suudavad, siis on võit Arlovski oma. Kui Arlovski läheb krampi või võtab vastu valesid otsuseid, siis on Antonio Silval hea võimalus endist UFC tšempionit võita.

Ronaldo Souza vs Joey Villasenor
Ronaldo Souza on maailma tipp-maasvõitleja, kes pole mmas võisteldes seni mitte kellegi vastu ka püsti hätta jäänud. Joey Villasenor on kunagine teisejärgulise KOTC sarja valitseja, aga tippudele on ta enamasti alla jäänud peale KOTCst lahkumist. Mingil hetkel saab Souza matši maha ja sinna see Villasenori jaoks ka lõpeb.

Roger Gracie vs Kevin Randleman
Tegemist on väga erinevate vastastega - Roger Gracie on mmas uustulnuk ning tipp-bjjkas ja Kevin Randleman jõuline lahmiva stiiliga maadleja, kes viimasel ajal väga palju matše võitnud ei ole. Kui üks meestest suudab enda stiili kohale viia, siis on matš hetkega läbi. Põnevat ja tasavägist matši ei maksa oodata. Targem oleks panustada tehnilisele Gracie'le, kuid minevikus on nii mõnigi Randlemani visatud käsi või jõuline heide suutnud ka parimaid taanduma panna.

Ülejäänud matšid:
Antwain Britt vs Rafael Cavalcante
Justin DeMoney vs Jesse Finney
Vitor Ribeiro vs Lyle Beerbohm
Lee Brousseau vs Francisco France
Michael Chandler vs Sal Woods
Thomas Aaron vs Eric Steenberg
Gregory Wilson vs Matt Ricehouse
Darryl Cobb vs Booker DeRousse

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?