Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Strikeforce - Heavy Artillery järelvaade

Strikeforce - Heavy Artillery järelvaade

Foto: Mardo MännimägiÜlevaade tähtsamatest matšidest, mis leidsid aset Strikeforce'i tänaöisel üritusel.

 

Rafael Cavalcante vs Antwain Britt Nokaut (Löögid)     1     3:45
Antwain Britt on väga suur ja väga raske käega poolraskekaallane. Mistõttu on natuke üllatav, et Cavalcante läks tema vastu püsti nii passiivse kaitsega. Palju ei puudunud kui Britt olekski suutnud matši lõpetada. Cavalcante viskas aga ise peale klintši lahutamist ühe täpse käe ja sellele järgnevalt suutis lõpetada. Rafael Cavalcante on olnud üks vähestest poolraskekaallastest (varem võistles ka raskekaalus) väljaspool UFCd, keda tasub tema andekuse ja mitmekülgsuse pärast silmas pidada. Selles kaalus Strikeforce'l palju mehi ei ole. Loodetavasti näeb mõlemat meest varsti uuesti.

Roger Gracie vs Kevin Randleman Alistus (Tagantkägistus)     2     4:10
Roger Gracie oli püsti päris hästi oma pikad käed tööle pannud. Randleman küll tabas paar tugevat lööki kehasse, kuid tegelikult domineeris löömist Gracie. Klintšist suutis Gracie viia kohale põlve pähe, mis viis matši maha. Sealt oli juba üsna selge, et tõenäoliselt enam püsti ei jõuta ja Gracie leiab oma alistuse üles. Nii ka läks. Selle esituse põhjal võib öelda, et Roger Gracie ei ole pelgalt bjj-sportlane, kes proovib mmad. Mehel on selgelt rünnak ja kaitse olemas ka muudes distantsides. Põnevusega võib oodata tema järgmiseid matše. Eks siis paistab, kas tal ka tippude vastu midagi pakkuda on.

Ronaldo Souza
vs Joey Villasenor Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
Ronaldo Souza pani matši esimesest sekundist vastasele korraliku pressi peale ning lisaks püsti- ja maasmaadlusele domineeris täielikult ka löömist. Matši teises pooles hakkas Souza aktiivsus väsimuse tõttu langema ja Joey Villasenor võttis löömise üle. Maadluses ei jätnud Souza lõpuni Villasenorile mingit võimalust. Vaatamata isegi ühele ebaõiglasele püsti tõstmisele kohtuniku poolt matši lõpus. Kuigi Souza võitis matši kindlalt, siis eraldi väärivad tähelepanu Villasenori põgenemised ja ellu jäämine Souza all. Mõlemad mehed on tõelised universaalid ja nende matšid on vaatamist väärt. Souza järgmiseks tiitlile?

Antonio Silva vs Andrei Arlovski Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
Ilmetu matš, kus Arlovski ei suutnud küll välja näha nii, nagu oleks tal plaan ja tugev tahtmine see matš võita. Antonio Silva tahtis rohkem ja võttis võidu, aga mingit superesitust ei teinud temagi. Matše saavad ilmselt mõlemad Strikeforce's veel, aga tiitel on mõlema jaoks väga kaugel.

Alistair Overeem vs Brett Rogers Tehniline nokaut (Löögid)     1     3:40
Overeem ei alahinnanud oma suurt vastast ja pani ennast esimesest hetkest saadik igas distantsis maksma. Rogers nägi üsna vilets välja ja selle võib kõik Overeemi arvele panna. Kui Strikeforce's on hetkel Fjodor Jemeljanenkole vastast, siis on see Alistair Overeem. Kahjuks ei ole kindel, millal me seda matši näha võime. Fjodori matšidevahelised pausid on väga pikad ja tema järgmine matš Fabricio Werdumi vastu on määratud toimuma sellel suvel. Rogers Antonio Silva vastu?

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?