Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus UFC 114 eelvaade

UFC 114 eelvaade

Sellel laupäeval toimub Las Vegases UFC üritus alapealkirjaga Rampage vs Evans. Peamatš pidi tegelikult toimuma juba ammu, aga Quinton “Rampage” Jackson tegeles vahepeal oma filmikarjääriga ning klaaris UFCga arveid. Nüüd on kokkuleppele jõutud ja matš toimub.Quinton Jackson vs Rashad Evans
Kui mõlemad mehed on füüsiliselt väga võimsad ja Evans lisaks puhtale jõule ka väga kiire ja plahvatuslik, siis Jackson peaks (vähemalt löömises) olema tunduvalt parema tunnetuse ja täpsusega. Julgen ennustada, et see saab siin ka määravaks. Muidugi on Jacksonil olnud päris korralik paus ja vahepeal ka väidetavad vaimsed probleemid - raske öelda, millises vormis mees välja tuleb. Evans oma atleetlikusega nopib võidu kui seda talle pakutakse. Viimases pole kahtlust. Kui Jackon on oma tavalises vanas heas vormis, siis lihtsalt ei pakuta.

Michael Bisping vs Dan Miller
Huvitav vastane vahepeal kõrgemale lennule suunatud Bispingile. Ilmselt tahetakse inglasest staar jälle võitudele upitada. Võib arvata, et Bisping saab selles matsis võidu. Vähemalt otsusega.

Antonio Rogerio Nogueira vs Jason Brilz
Algselt Forrest Griffiniga matši saanud Antonio Rogerio Nogueira läheb siin kokku suhteliselt tugeva maadlusega Jason Brilziga. Võimsa sisenemise UFCsse teinud Nogueira on parem kahes ülejäänud distantsis ja suudab matši lõpetada.

Todd Duffee vs Mike Russow
On päris tõenäoline, et Todd Duffee jätkab oma vastaste uinutamist oma raskete löökidega ka siin matšis.

Diego Sanchez vs John Hathaway
Diego Sanchez hakkab jälle kergekeskkaalu treppi ronima. Nime vaadates tundub, et esimene aste on vähe kergem ette antud, aga see ei pruugi üldse nii olla - John Hathaway on näidanud päris korralikke matse ja on seni võitmatu. Siiski: kui Diego on vaimselt ja füüsiliselt vormis, siis võit tuleb. Kui ta tahab selles kaalus uuesti kusagile jõuda, siis peab tulema.

Amir Sadollah vs Dong Hyun Kim
Sadollah peab näitama oma parimat mängu, et tugevat korealast võita. Dong Hyun Kim pole seni porfi-mmas kaotuskibedust maitsnud ja UFCs on mehel kirjas kaks võitu.

Efrain Escudero vs Dan Lauzon
Kui Cole Miller on mõõdupuuks, siis on Lauzon tõsistes raskustes. Iga matš on aga teatud mõttes täiesti uus lehekülg ja ilmselt tuleb väga võrdne matš kui mõlemad mehed suudavad parima välja panna. Escudero ehk natuke rohkem favoriit.

Luis Arthur Cane vs Cyrille Diabate
Jälegi uus mees UFCs Cyrille Diabate saab endale kohe tugevaks vastaseks agressiivse Luis Arthur Canei. Väga tõsine uksevalvur on pandud ja kahtlane, kas Diabate uksest sisse saab.

Melvin Guillard vs Waylon Lowe
Kaks plahvatuslikku meest vastamisi. Raske on Lowe'i sellel tasemel võitma ennustada. Vähemalt veel hetkel kui tal UFCs ühtegi matši pole.

Aaron Riley vs Joe Brammer
Selle kaalu mehed ei ole tuntud oma passiivsuse ja taganemise poolest. Tõenäoliselt tuleb väga tihe ja tegevusrikas matš.

Jesse Forbes vs Ryan Jensen
Ilmselt on siin hea võimalus mõlemal. Jensenil ehk natuke rohkem.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?