Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus UFC 114 järelvaade

UFC 114 järelvaade

Eile toimus Las Vegases MGM Grand Garden Arenal UFC 114. Ürituse peamatšis olid vastamisi eelmise the Ultimate Fighteri hooaja treenerid Rashad Evans ja Quinton Jackson.

 

 


Rashad Evans vs Quinton Jackson Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
Evans suutis taktikaliselt matši enda kasuks keerata. Jacksoni vastu suurim viga oleks tema ette seisma jääda löökide vahetamiseks või mistahes muul põhjusel. Evans vältis seda olukorda kaks esimest raundi kenasti ja domineeris kiirete löökide ning mahaviimistega. Kolmas raund oli kõige põnevam ja siin oli mõlemal mehel isegi võimalus lõpetada. Evansil siis järgmisena ees tiitlimatš  palju keerulisema ja mitmekülgsema Rua vastu.

Michael Bisping vs Dan Miller Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
Bispingile anti suhteliselt lihtne vastane ja võidu ta siit ka noppis. Brittide staar on justkui pildis ja samas nagu pole ka. Millerit suutis löökidega viimati domineerida ka Demian Maia, kui Bisping tahab tiitli poole liikuda, siis tuleks Milleri klassist mees lõpetada. Hetkel ei näe tiitlimatši juhtumas. Milleri taktikat ma ei mõista. Miks poksida kolm raundi kui näed, et vastane skoorib selgelt rohkem?

Mike Russow vs Todd Duffee Nokaut (Käelöök)     3     2:32
Mike Russow ei teinud terve matši midagi peale tabamuste korjamise ja sihitu kulgemise. Kolmanda raundi keskpaigas ta aga oma löögi kohale viis ja matši lõpetas. Russow saab nüüd tõenäoliselt mõne tugevama vastase ja kaotab. Duffee ei kao ka ühe kaotuse pärast kusagile.

Antonio Rogerio Nogueira vs Jason Brilz
Otsus (Jagatud)     3     5:00
Üllatuslikult ei suutnud Nogueira ennast püsti nii palju kehtestada kui enne matši ennustati. Ainsad inimesed, kes Nogueira võitu nägid, olid talle võidu andnud kohtunikud. Brilz tegi esimeses kahes raundis piisavalt (mahaviimised, kägistamise katsed, korralikud tabamused), et võit koju viia. Kahjuks nii ei läinud. Nogueira tegutses alla enda tavalist taset ja Brilz tundus ennast ületavat.

John Hathaway vs Diego Sanchez Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
John Hathaway tegi hea matši ja ei jätnud võitjas mingit kahtlust. Sanchez ei leidnud ühtegi rohtu, mis oleks ta edule aidanud - mahaviimised ei realiseerunud, löögidistants oli paigast. Paar samasugust matši veel ja Sanchez jätab UFCga hüvasti. Hathaway liigub võitmatuna oma järgmise vastase poole.


Dong Hyun Kim vs Amir Sadollah Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
Dong Hyun Kim viis Sadollahi järjekindlalt maha ja Sadollah ei suutnud seda kuidagi takistada. Ehk oleks tulnud Amir Sadollahile abiks rohkem agressiivsust püsti. Siin ei suutnud ta oma mänguplaani muuta ja see ei töötanud.

Efrain Escudero vs Dan Lauzon
Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
Escudero oli aktiivsem ja jõulisem ning parema võhmaga. Lauzon oleks pidanud varem aktiviseeruma kui matši lõpus, aga ilmselt ei olnud tal selleks lihtsalt jaksu.

Melvin Guillard vs Waylon Lowe Nokaut (Põlv kehasse)     1     3:28
Lowe on jõuline, aga Guillard on jõulisem. Matši lõpetas väga kena põlv kehasse. Poleks see olnud põlv, siis oleks see olnud käsi. Guillard lihtsalt on üle.

Cyrille Diabate vs Luis Arthur Cane Tehniline nokaut (Löögid)     1     2:13
Kena algus Diabatele UFCs. Kuigi hetkeks tundus juba, et Cane on juba võitnud.

Aaron Riley vs Joe Brammer Otsus (Ühehäälne)     3     5:00
Kergekaalule omaselt palju tegevust. Riley tegi rohkem.

Ryan Jensen vs Jesse Forbes Alistus (Giljotiin)      1      1:06
Giljotiin on giljotiin on giljotiin.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?