Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus The Ultimate Fighter 11 finaalürituse eelvaade

The Ultimate Fighter 11 finaalürituse eelvaade

The Ultimate Fighter 11 finaalüritusel on tinglikult kaks põhimatši - üks ürituse oma ja teine tõsieluseriaali finaal. Esimeses on vastamisi poolraskekaallased Keith Jardine ja Matt Hamill ning teises keskkaallased Court McGee  ja Kris McCray.

Court McGee vs Kris McCray
Natuke imekspandav on McCray jõudmine finaali. Kõigepealt oli mees juba saatest väljas, tagasi tulles võis iga järgmise matši puhul näha teda kaotamas. Siiski suutis mees, küll ise säravat esitust tegemata, tappa vastase mängu ja võtta võidu. Ka finaalis tundub McGee olevat favoriid - tegemist on kindlasti mitmekülgsema mehega, kellel on külma pead. Kui McGee puhul otsida mingit viga, siis ehk see et ta pole täielikult avanenud. Ehk suudab ta seda teha finaalis.

Keith Jardine vs Matt Hamill
Jardine'i võib küll pidada löömises tehnilisemaks meheks, aga karta on, et Hamill domineerib teda selles matšis igas distantsis. Hamill oma aktiivsuse ja jõuga sõidab Jardine'i tehnikast lihtsalt üle.

Aaron Simpson vs Chris Leben
Kaks agressiivset meest vastamisi, kelle matšis ei ole otsus just kõige tõenäolisem tulemus. Kui Simpson hoiab tunded ja taktika kontrolli all, siis peaks olema temal suurem võimalus.

Spencer Fisher vs Dennis Siver
UFC kõige väiksema kaalu mehed ei valmista just tihti pettumust ja oodata on tegevusrikast matši. Siveril arvatakse parem löömine ja Fisheril parem maadlus olema. Tegelikkuses ei pruugi see nii olla. Teeksin panuse Siverile otsusega.

Ülejäänud matšid:
John Gunderson vs Mark Holst
James McSweeney vs Travis Browne
Kyle Noke vs Josh Bryant
Jamie Yager vs Rich Attonito
Brad Tavares vs Seth Baczynski
Chris Camozzi vs James Hammortree

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?