Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus UFC Fight Night 22 - jalamurdja tagasitulek

UFC Fight Night 22 - jalamurdja tagasitulek

MMA-huvilisi paelub sel kolmapäeval USAs Austinis toimuv UFC Fight Night 22, kus sõelutakse välja tulevased kerge- ja keskkaalu tiitlipretendendid. Peamatšis on vastamisi keskkaallased Nate Marquardt ja Rousimar Palhares ning põhikaardil on tervelt kolm kergekaalu matši, mis korrastavad tublisti selle kaalu jõujooni.

Nate Marquardt vs Rousimar Palhares (-84kg)
Marquardt on kindlasti üks parimaid ja mitmekülgsemaid keskkaallasi, veel hiljuti peeti teda ainsaks tõsiseltvõetavaks vastaseks keskkaalu valitsejale Anderson Silvale. Jalalukkudele orienteeritud Palhares on üks ohtlikumaid mehi, kellega ringis kokku minna. Palhares naaseb ringi pärast 90-päevast võistluskeeldu, mille tingis viimases matšis Tomasz Drwali vastu kannaluku jätkamine hoolimata kohtuniku märguandest. Ta on ka varem vastaste jalgadele viga teinud.

Taust tumedaks

Efrain Escudero vs Charles Oliveira (-70kg)
Charles Oliveira on seni võistelnud peamiselt vähetuntud brasiillaste vastu, aga on võitnud kõik 13 vastast ja vaid ühel korral otsusega. Efrain Escudero on tõsielusarja "The Ultimate Fighter 8" võitja, kel samuti kirjas 13 võitu ja nende kõrval üks kaotus. Oliveira jaoks on see lühikese aja järel UFCs juba teine matš, mees nõustus antud matšis asendama vigastatud Matt Wimani.

Jim Miller vs Gleison Tibau (-70kg)
Tõenäoliselt näeme selle matši võitjat ülejärgmises tiitlimatšis. Tibau on väga tugev kergekaallane ja hea sportlane, aga Milleri vägeva kuju vastu jääb sellest ilmselt väheks. Kiire ja tugevate löökidega poks, jõulised mahaviimised ja pealt domineerimine lubavad  Milleril loota otsusega võitu. Tulevast tiitlimatšist on veel vara rääkida, kuna pole kindel, kes on tiitlimatši ajal tšempion (Edgar vs Maynard tiitlimatš tulekul).

Cole Miller vs Ross Pearson (-70kg)
Peetakse üheks õhtu tulisemaks matšiks. Pearsonil on tänu paremale poksile, jõulisusele ja agressiivsusele rohkem edulootust kui Milleril tänu pikkadele kätele ja jalgadele.

Yves Edwards vs John Gunderson (-70kg)
Kunagi üheks parimaks kergekaallaseks peetud Yves Edwards pole kindlasti enam päris sellel positsioonil. Edwards on kindlasti oma teravate löökidega ohtlik kellele tahes, aga ilmselt võtab Gunderson siit oma. Arvatavasti otsusega.

Jared Hamman vs Kyle Kingsbury (-93kg)
Hamman peaks olema teise tasemega sportlane kui Kingsbury. Areneda on lubatud loomulikult kõikidel, aga Kingsburyl saab olema väga raske.

Rich Attonito vs Rafael Natal
(-84kg)
Rich Attonio on MMA-sõpradele tuttav UFC "The Ultimate Fighteri" tõsieluseriaalist, kus mees kahjuks vigastusega konkurentsist langes. Rafael Natal on UFC jaoks uus mees. Tegemist on BJJ musta vööga, kes on pidanud 14 matsi ja võitnud neist 12. Attonitol on välja panna tugev maadlus ja Natalil tasemel BJJ koos agressiivse löömisega. Paberil peaks Natalil olema rohkem eeliseid, aga Attonitol on kindlasti võimalus võita Natali pealt kontrollides. Otsus on tema jaoks ilmselt maksimumprogramm.

David Mitchell vs Anthony Waldburger
(-77kg)
Kaks uut meest UFCs. Mõlemad pigem maadlevad kui löövad. Mitchelli peetakse mitmekülgsemaks.

Brian Foster vs Forrest Petz (-77kg)
Mõlemad mehed on teinud väga häid matše, aga Petzi paremad esitused jäävad ajas kaugemale. Tuleb korralik matš, mille võidab Foster.

Tomasz Drwal vs Dave Branch (-84kg)
Kogenum ja mitmekülgsem Drwal võtab arvatavasti võidu.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?