• Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Jüri Jõgiste võitis Soome avatud MMA meistrivõistlustel teise koha

Jüri Jõgiste võitis Soome avatud MMA meistrivõistlustel teise koha

Jüri JõgisteLaupäeval ja pühapäeval toimusid Soomes Lappeenrantas sportliku vabavõitluse Soome avatud meistrivõistlused. Kuni 65kg kaalus võistles ka Eesti sportlane Jüri Jõgiste (Team Scared & Paranoid).

Jüri pääses kuue mehe konkurentsis poolfinaali, kus ta võitis kindla otsusega Perttu Paatolat, kes korra Jüri paremsirgest kehasse ka põrandal käis. Finaalis kohtus Jüri varem Eestis MMA Rajul võistelnud Jaakko Väyryneniga. Ülimalt tasavägises matšis tuli Eesti mehel vastu võtta finaali kaotus ja leppida teise kohaga.

Enne Finnish Openit oli Jüri Jõgiste pidanud 8 amatöörmatši, millest võitnud 7. Eelmisel aastal (2009) võitles Jüri Finnish Openil kaaluklassis -60 kg välja meistritiitli. Treeneritena olid Jüril Soomes abiks Ott Tõnissaar ja Priit Mihkelson.