Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Strikeforce “Henderson vs. Babalu” eelvaade

Strikeforce “Henderson vs. Babalu” eelvaade

Renato SobralRaskesport.ee annab eelvaate laupäeval toimuvale Strikeforce'i liiga MMA-üritusele “Henderson vs Babalu”. Üle pika aja on Strikeforce suutnud kokku panna päris korralikud matšid, oodata on mitut huvitavat vastasseisu. Puuri astub ka Max Martytniouki nime all võistlev Eestis sündinud sportlane, kes teeb sellega nii oma debüüdi Strikeforce'is kui MMA-s üldse.

Dan Henderson vs Renato Sobral
Need kaks poolraskekaallast on varem korra juba kohtunud ja siis jäi kohtunike enamuse otsusega peale Dan Henderson. Raske on ka sellel korral näha Sobralit võitmas. Henderson on jõulisem nii maadluses kui löömises ja alistada on teda suutnud viimase viie aasta jooksul vaid Anderson Silva. Vaatamate sellele ei ole ka Hendersonil Sobralit lihtne lõpetada ja tõenäoliselt võideldakse viimaste sekunditeni.

Taust tumedaks

Robbie Lawler vs Matt Lindland
Vastamisi on kaks tugevat keskkaallast. Robbie Lawler suudab tõenäoliselt tänu oma paremale löömisoskusele püstivõitlust domineerida. Matt Lindland on Sydney olümpiamängude kreeka-rooma maadluse hõbemedalimees ja tema võidulootused on seotud Lawleri mahaviimise ja maas hoidmisega. Tuleb tuline matš, kus kergelt on favoriit Lawler, aga Lindlandi saab võita vaid parima esitusega. Juhul kui Lawler ei ole 100% kohal, siis võitu ei tule.

Paul Daley vs Scott Smith
Omavahel kohtuvad kaks väga raske käega kergekeskkaalu meest. Väga suur tõenäosus, et mats lõpeb nokaudiga, sest maasvõitlust keegi neilt kahelt mehelt eriti ei oota. Daley on lisaks raskele käele näidanud ka head täpsust ja tõenäoliselt võidab löökidevahetused just tema. Smithil on päris suur võimalus olla nokauteeritud juba esimeses raundis. Vaatamata sellele viimasele väljavaatele ei ole oodata, et Smith lööke vahetama ei tormaks. Tuleb matš, mida keskmine fänn sellelt ürituselt kõige rohkem ootab.

Antonio Silva vs Mike Kyle
Need kaks raskekaallast on olnud suhteliselt heas hoos. Oma viimase kaotuse said mõlemad Fabricio Werdumilt Silva otsusega ja Kyle kägistusega. Silva peaks siiski olema mitmekülgsem ja kõrgema tasemega sportlane. Seda tõestab ka tema viimane võit kunagise UFC raskekaalu meistri Andrei Arlovski üle. Jõuline Kyle pakub kindlasti korraliku lahingu. Matš väärib vaatamist.

Ülejäänud matšid:
Benji Radach vs Ovince St. Preux
Fernando Bettega vs Wayne Phillips
Justin Lawrence vs Max Martytniouk
Terrell Brown vs Patrick Cummins
Lucas Lopez vs Cortez Coleman
Lee Brousseau vs Mike Glenn
Tom Aaron vs Matt Ricehouse
Booker DeRousse vs Coltin Cole
Ben Brown vs J.W. Wright

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?