Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus 3D Liiga neljas üritus toimub 26. märtsil Tallinnas

3D Liiga neljas üritus toimub 26. märtsil Tallinnas

3D Liiga 4 plakat3D Liiga kogub tuure ja MMA teeb Eestis ilma. 26 märtsil toimub Sisekaitseakadeemia spordisaalis (Kase 61, Tallinn) 3D Liiga neljas võistlus. Esmakordselt liiga ajaloos toimub seal ka sportlik MMA-lahing profitasemel! Peamatšis astuvad ringi Martin Aedma (Elustreening Eesti, Tartu) ja tema vastu Ilja Drovnjashin (Dvigatel, Tallinn). Sportliku vabavõitluse B-klassi matš toimub keskkaalu arvestuses (-84 kg), kuid reaalses kokkuleppekaalus -79 kg.

Lisaks panevad end amatöörklassi matšides proovile nii tuntud võitlejad kui uued harrastajad. On oodata tihedat osavõttu ja põnevaid lahinguid!

3D Liiga on mõeldud sportliku vabavõitluse võistluskogemuseks eelkõige amatöörtasemel, kuid pakutakse ka võimsamaid vaatemänge MMA profiklassis. Osalema oodatakse inimesi, keda huvitab mitmekesine võitlussport ja kes on valmis end proovile panema sportlikul võitlusareenil MMA reeglite alusel. Matšid peetakse Eesti MMA ja BJJ Liidu poolt välja töötatud D- ja C-klassi amatöörreeglitega. Võimalikud B-klassi profimatšid korraldatakse eelnevate kokkulepete alusel. Võistlus toimub poksiringis. Üritust korraldab spordiklubi 3D Treening.

Meenutused varasematest 3D Liigadest on võimalik leida siit ja siit.

Sissepääs alates kl 13:15 ja hind 4 eurot (62,59 kr).

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?