Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Strikeforce'i puuris selgub laupäeval kahe meistrivöö saatus (VIDEO)

Strikeforce'i puuris selgub laupäeval kahe meistrivöö saatus (VIDEO)

sportlik vabavõitlusLaupäeval toimub San Diegos sportliku vabavõitluse liiga Strikeforce järjekordne üritus. Seekond on mängus lausa kaks meistrivööd – kergekaalu ja kergekeskkaalu meistrid kaitsevad oma tiitlit. Ürituse nimi "Strikeforce: Diaz vs. Daley" viitab selgelt, et Strikeforce hindab kergekeskkaalu vastasseisu kõrgemalt.

Seda ei saa neile pahaks panna, sest vastamisi on kaks väga värvikat sportlast ja MMA "paha poissi". Tiitlit kaitseb kergekeskkaalu meister Nick Diaz, kes on tuntud oma hea maasvõitluse ja poksi poolest, aga samavõrd on teada tema suur suu ja konfliktne iseloom. Tiitli poole pürgijaks on seekord raske käega Paul Daley, kes umbes aasta tagasi UFCst ebasportliku käitumise eest kinga sai. Oodata on kindlasti tulist lahingut, sest need mehed ei oska passiivset mängu mängida. Diaz on kindlasti mitmekülgsem sportlane, kes suudab vastase alistada igas distantsis. Daley on oma lähenemiselt ühekülgsem, aga vaevalt et ohutum. Tema haak võib põrandale saata kelle tahes. Kui ennustama peaks, siis tõenäoliselt käib Diaz vähemalt korra Daley löögist põrandal ära, aga visa Diaz ei anna alla ja leiab enne matši lõppu viisi vastase alistamiseks.

Taust tumedaks

Kergekaalu tiitlimatšis on vastamisi kergekaalu tšempion ameeriklane Gilbert Melendez ja jaapanlane Tatsuya Kawajiri. Matši kindlaks favoriidiks võib pidada Melendezt, kelle mitmed mainekad MMA väljaanded on tituleerinud maailma nr 2 kergekaallaseks pärast UFC tšempioni Frankie Edgarit. Gilbert Melendez on oma profikarjääri jooksul kaotanud vaid kahel korral ja ka neil kordadel kohtunike häältega. Kawajiri ja Melendez on kohtunud ka varem ja Kawajiril tuli vastu võtta kaotus. Samas ei saa öelda, et võitja juba ette teada oleks. Tatsuya Kawajirit võidavad ka tipud vaid siis, kui nad suudavad teha oma parima esituse.

Nimekamatest sportlastest võiks veel ära mainida Jaapani maasvõitlus-ime  Shinya Aoki, kes teeb matši Lyle Beerbohmi vastu ja Gegard Mousasi ning Keith Jardine, kes kohtuvad omavahel poolraskekaalu matšis.

Kõik ürituse matšid:
Nick Diaz vs Paul Daley
Gilbert Melendez vs Tatsuya Kawajiri
Shinya Aoki vs Lyle Beerbohm
Gegard Mousasi vs Keith Jardine
Hiroyuki Takaya vs Robert Peralta
Brett Albee vs Virgil Zwicker
Saad Awad vs Joe Duarte
Casey Ryan vs Paul Song
Edgar Cardenas vs Rolando Perez

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?