Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Henderson alistas Jemeljanenko esimeses raundis

Henderson alistas Jemeljanenko esimeses raundis

sportlik vabavõitlusSportliku vabavõitluse sarja Strikeforce'i laupäevase ürituse peamatšis alistas ameeriklane Dan Henderson aastaid maailma parimaks raskekaallaseks peetud Fjodor Jemeljanenko.

Strikeforce'i raskekaalu turniirilt ootamatult vara välja pudenenud Jemeljanenko võttis uue matši enda kohta väga lühikese vahega. Ilmselgelt oli tal suur soov ennast tõestada ja ka matši algus oli tema poolt väga terav. Henderson elas rünnaku üle ja tabas löökidevahetuses ühe korraliku vasakhaagi ning lisaks sellele ka korra paremaga. Paar minutit võideldi klintšis kus kumbki suuremat edu ei saavutanud. Raundi teises pooles sooritas Jemeljanenko uue, edukama rünnaku, Henderson pudenes põrandale, aga tuli matši lõpetama tulnud Jemeljanenko alt kohe välja ning tabas teda omakorda löögiga mis Jemeljanenko matile kukutas viisil, mis andis kohtunikule alust matši lõpetamiseks.

Venemaalt pärinevale vabavõitluse tsaarile oli see kolmandaks kaotuseks järjest. Kui veel hiljuti peeti teda maailma parimaks vabavõitlejaks, siis nüüd on väga kahtlane kas teda esikümne hulka tasub paigutada. Loodetavasti ei olnud see veel tema karjääri viimane matš ja ta tõestab ennast veel – tõenäoliselt küll mitte esinumbrina.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?