Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Laupäeval kohtuvad kaks endist UFC poolraskekaalu tšempionit

Laupäeval kohtuvad kaks endist UFC poolraskekaalu tšempionit

UFCTuleval laupäeval toimub USAs järjekordne UFC sportliku vabavõitluse üritus, mis kannab numbrit 133 ja alapealkirja "Evans vs. Ortiz 2". Õhtu peamatšis kohtuvad teistkordselt UFC endised poolraskekaalu meistrid Rashad Evans ja Tito Ortiz.

Oma eelmises kohtumises tegid mehed tasavägise matši, mille tulemuseks oli viik. Eelmisel korral mängis Ortiz oma võiduvõimaluse maha seinast haaramise eest saadud hoiatuse läbi. Samahästi võib muidugi väita, et seinast haaramine ja püsti jäämine rikkus ära hoopis Evansi võiduvõimalused. Vahepeal on toimunud meestel mitmeid matše ja kuna Evans on võtnud neist rohkem võite, siis on just tema matši favoriit. Evansi poolt räägib ka fakt, et Ortiz võttis matši vaid kuu peale oma eelmist matši (asendamaks vigastatud Phil Davist). Võitjaks on Evansit kindlasti vara kuulutada, sest Ortiz on Evansile kindlasti vääriline vastane vaatamata mõnele saadud kaotusele UFCs ja lühikesele puhkusele.

Taust tumedaks

Õhtu tähtsuselt teises matšis kohtuvad keskkaallased Vitor Belfort ja Yoshihiro Akiyama. Vitor Belfort on oma viimastes matšides kaotanud vaid kõigutamatule keskkaalu valitsejale Anderson Silvale. Samal ajal on Akiyama oma UFC kolmest matšist kaks kaotanud ja kolmandas võtnud väga napi otsuse Alan Belcheri vastu. Judo Aasia meistril on kindlasti piisavalt hea maadlus ja raske käsi, et keda iganes halva esituse korral võita, aga raske on teda selles matšis võitjaks ennustada.

Ülejäänud UFC 133 matšid:
Chad Mendes vs Rani Yahya
Johny Hendricks vs Mike Pierce
Mike Thomas Brown vs Nam Phan
Alexander Gustafsson vs Matt Hamill
Jorge Rivera vs Constantinos Philippou
Mike Pyle vs Rory MacDonald
Dennis Hallman vs Brian Ebersole
Ivan Menjivar vs Nick Pace
Rafael Natal vs Paul Bradley

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?