Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Avaleht Sportlik vabavõitlus Laupäeval jätkub Strikeforce'i raskekaalu turniir

Laupäeval jätkub Strikeforce'i raskekaalu turniir

Josh BarnettMMA-liiga Strikeforce jätkab sellel laupäeval oma raskekaalu turniiri poolfinaalidega. Esimeses poolfinaalis kohtuvad Josh Barnett ja Sergei Haritonov. Teises poolfinaalis on vastamisi Daniel Cormier ja Antonio Silva. Lisaks turniirile peetakse sama ürituse raames Strikeforce'i keskkaalu tiitlimatš. Keskkaalu tšempion Ronaldo Souza kaitseb seekord tiitlit Luke Rockholdi vastu.

Ameeriklase Josh Barnetti ja venelase Sergei Haritonovi matšis on vastamisi kaks väga kogenud vastast, kes on ala sees olnud juba üle kümne aasta. Mõlemad mehed on karjääri jooksul matše kaotanud, aga need on olnud vaid neil hetkedel täielikus tipus olnud meeste vastu. Ilmselt ei alahinda kumbki mees oma vastast. Kui selles matšis on favoriit, siis on see ilmselt Barnett. Tugevama maadlejana suudab ta enda mängu tõenäolisemalt peale suruda. Haritonov aga kindlasti oma raske käega Barnettile püstivõitluses tehtud vigu ei andesta. Vaatamist väärt matš.

Daniel Cormieri ja Antonio Silva matšis on favoriit selgemalt esil. Turniiril Alistair Overeemi asendama tulnud Daniel Cormier on kasvult väiksem ja ka väiksema kogemusega kui mitmekülgne Silva. Samal ajal ei tasu unustada, et Daniel Cormier pole siiani ühtegi matši kaotanud ja maadlejana ei ole tal ka kindlasti aukartust suurema Silva vastu. Tõenäoliselt ei leia ka see poolfinaal oma lahendust esimeses raundis.

Keskkaalu tiitlimatšis on senise kogemuse ja tulemuste põhjal väga raske näha meistri vahetumist.

Ülejäänud matšid:
Muhammed Lawal vs Roger Gracie
Pat Healy vs Maximo Blanco
Yoel Romero Palacio vs Rafael Cavalcante
Marcos Rogerio de Lima vs Mike Kyle
Evangelista Santos vs Jordan Mein
Amanda Nunes vs Alexis Davis
Chris David Mierzwiak vs Dominique Steele

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?