Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Tõnissaar kohtub märtsis Maljutiniga

Tõnissaar kohtub märtsis Maljutiniga

3. märtsil peab Eesti MMA võitleja Ott Tõnissaar (6 võitu, 0 kaotust) matši Venemaa tõusva tähe Mihhail Maljutiniga (21 võitu, 9 kaotust). Matš toimub Peterburis ning peetakse kergekaalus (-70,3 kg).

"See on minu senise võitlejakarjääri kõige tugevam vastane," kommenteeris eesootavat võistlust Eesti võitleja ja MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. "Kõige raskem on treeningpartnerite leidmine. Hetkel treenin nii Tartu spordiklubis Võimla kui ka Tallinnas 3D Treeningus. Kui kõik sujub, sõidan paari nädala pärast valmistuma Soome klubisse GB Gym, kus teiste tugevate võitlejate hulgas treenib ka veebruari keskel maailma esiliigas UFC debüüdi tegev Anton Kuivanen," lisas Tõnissaar.

Tõnissaar (26) on seni kõik oma profimatšid võitnud kas alistuse või tehnilise nokaudiga. 2006. aastal vabavõitlusega algust teinud mehel on lisaks ette näidata brasiilia jiu-jitsu Euroopa Meistrivõistluste avatud kaalu 3. koht (siniste vööde arvestuses). Mihhail Maljutin (30) on oma profikarjääri jooksul pidanud 30 matši, millest 17 on lõppenud otsusega – see on 5 korda rohkem ringikogemust kui Otil. Värskelt tippliigaga Bellator lepingu sõlminud Maljutin võistles ka viimasel M-1 üritusel "Fedor vs Monson", kus nokauteeris oma vastase vähem kui minutiga.

"Selline võimalus on kindlasti tunnustuseks nii Eesti vabavõitlusele kui ka Otile endale," hindab saabuva olulisust Raskesport.ee peatoimetaja Vallo Hannus.

Matš toimub Venemaa uue promotsiooni Lion's Fights avaürituse peamatšina. Treenerina läheb Otiga kaasa Priit Mihkelson.

Taust tumedaks

Allikas: mma.ee

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?