Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Sportlik vabavõitlus Tõnissaar pidi Venemaal vastu võtma kaotuse

Tõnissaar pidi Venemaal vastu võtma kaotuse

Foto: mma.eeLaupäeval, 3. märtsil Venemaal üritusel Lion’s Fights peamatši pidanud Eesti vabavõitleja Ott Tõnissaar (6 võitu, 1 kaotus) kaotas lahingu I raundis käelukuga Vene tähele Sergey Golyaevile (20 võitu, 10 kaotust).

“Ettevalmistus oli väga hea nii füüsiliselt kui psühholoogiliselt,” kommenteeris toimunut Eesti võitleja ja MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. “Vahetasime püsti mõned löögid ning viisin ta üsna kiirelt maha. Olin oma maasvõitlusoskuses kindel ning liigse enesekindluse tõttu jätsin käe natuke lohakile. Vastane tegutses otsustavalt, jäin temast pool sammu maha ning sealt tuligi kaotus. Ma lihtsalt ei näinud seda lukku tulemas,” lisas Tõnissaar.

Edasiste plaanide kohta ütleb Ott: "Olen praegu mõnusal lainel ning vaatame, millised pakkumised uute matšide osas tulevad. Järgmiseks tippsündmuseks on muidugi Eesti esivõistlus Raju 9, mis toimub juba 14. aprillil Tallinnas Kalevi Spordihallis ning kus on koos Eesti MMA koorekiht."

Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala - poksi, maadluse ja judo - ning teised kahevõitlusalad. MMA Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga, mille matšid toimuvad Eestis ainulaadses, võrkaiaga piiratud puuris.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?