Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Nädalavahetusel toimuvad kikkpoksi Eesti meistrivõistlused

Nädalavahetusel toimuvad kikkpoksi Eesti meistrivõistlused

Eesti Kickboxingu Liit korraldab 27. - 28.04 Eesti Meistrivõistused kikkpoksis (full contact, low-kick ja K-R). Registreerunud on ligi 100 võistlejat kõigis vanuse gruppides. Ringi lähevad ka lapsed ja naised. Võistlused toimuvad vastavatud spordiklubi „Teras“ ruumides, Rannamõisa tee 4H.

Võistlused toimuvad rahvusvahelise kikkpoksi organisatsiooni WAKO reeglite järgi ringi liigides. Laste ja kadettide 1 ja 2 klass (vanus 7 – 12 aastat) võistlused toimuvad järgmiselt: 2 raundi, mis kestavad 1,5 minutit. Kadettide 3 klassis (vanus 13 – 15 aastat) võistlused toimuvad järgmiselt: 2 raundi, mis kestavad 2 minutit. Kõikide klasside jaoks kehtib ühe nokdauni reegel. Täiskasvanud 3 raundi, mis kestavad 2 minutit.

Võistluste ajakava:

27.aprill
9.00 – 11.00 kaalumine
11.00 – 12.00 loosimine
13.00 – 20.00 eelvõistlused ja poolfinaalid

28.aprill
10.00 – 16.00 finaalid

Kikkpoks on ala, mis sobib igale vanusele. Kikkpoks arendab kiirust, kordinatsiooni ja õpetab seatud eesmärke saavutama. Eesti meistrivõistlusted kikkpoksis toimuvaid ringi alasid saab kõige lihtsamini eristada jalalöökide alusel. Full contactis on jalalöögid lubatud peast kuni vöökohani, low-kickis peast kuni põlvedeni ning K-R on lisaks jalalöökidele lubatud põlvelöögid.

Eesti Kick-Boxingu Liit rajati 1995 aastal ja hetkel kuulub liitu 15 klubi üle Eesti.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?