Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Vaata Xplosion 4 matšide tulemusi

Vaata Xplosion 4 matšide tulemusi

1. Ott Remmer (Eesti) vs Eduard Kaminski (Eesti), K-1, 3x3 minutit (+lisaraund)
Kätega paremat tööd teinud Kaminski võitis matši kohtunike häältega 3:0 ja liikus esimesest turniiri poolfinaalist edasi.

2. Saamuel Kadanik (Eesti) vs Taur Guitor (Eesti), K-1, 3x3 minutit (+lisaraund)
Taur Guitor nokauteeris teises raundis Kadaniku löögiga kehasse ja sai sellega teisena finaali.

3. Markko Moisar (Eesti) vs Jevgeni Kruk (Valgevene), 60 kg, K-1, 3x3 minutit (+lisaraund)
Markko Moisari vastase nurk viskas esimese raundi lõpus rätiku ja alistus. Kruk oli selleks ajaks korduvalt põrandal käinud ja kohtunik oli kaks korda numbreid lugenud.

4. Kaupo Arro (Eesti) vs Besir Mehmet (Saksamaa), 73 kg, poks, 3x3 minutit
Arro võitis kohtunike ühehäälse otsusega 3:0. Saksa sportlane liikus väga hästi, aga selle võrra kannatas tema löögi kvaliteet. Arro ajas vastast rohkem taga, lõi palju mööda, aga skooris siiski lõpptulemusena rohkem.

5. Eduard Kaminski (Eesti) vs Taur Guitor (Eesti), K-1, 3x3 minutit (+lisaraund)
Kaminski võitis turniiri finaali kohtunike häältega 3:0. Kaminski oli rohkem esimesest matšist väsinud, aga tema käte töö oli täpsem. Guitor ei olnud samuti võidust kaugel ja mitmel korral suutis ta Kaminski keerulisse olukorda panna oma pressiga.

6. Kevin Renno (Eesti) vs Zaur Dzavadov (Läti), 76,5 kg, K-1, 3x3 minutit (+ lisaraund)
Zaur oli algusest saadik aktiivsem ja lõi teises raundis Renno nokdauni. Kolmandas raundis sai Renno korraliku kulmuhaava, matš küll jätkus, aga lõpuks siiski kindel võit Dzavadovile.

7. Mirkko Moisar (Eesti) vs Stanislav Kazantsev (Venemaa), 70 kg, K-1, 3x3 minutit (+lisaraund)
Kazantsev oli esimeses raundis kohe algusest aktiivsem, pani Moisarile peale kõva pressi, aga samas rünnates klintšist taipoksilikumalt kui K-1 reeglid lubavad. Teises ja kolmandas jätkus olukord, kus ohjad olid külalisvõitleja käes. Mirkko Moisar pani omakorda korraliku surve Kazantsevile peale kolmanda raundi lõpus. Kohtunikud määravad matšile lisaraundi. Lisaraund kujunes venelase eestvedamisel rohkem maadlusmatšiks, mille käigus Moisar siiski rohkem lööke realiseerida suutis. Kohtunike hääled 3:0 Moisarile.

8. Maksim Võrovski (Eesti) vs Carlos Monteira Graca (Portugal), 85 kg, K-1, 3x3 minutit (+lisaraund)
Võrovski alustas oma esimest raundi edukalt tabanud parema käe löökidega, mis füüsiliselt palju suurema vastase indu kõvasti jahutasid. Graca asus teises raundis kõvasti suruma, kuid Võrovski leiab taas oma üle käe löödud haagid üles ning vastase surve nõrgeneb. Kolmandas raundis matš Võrovski tabavate käelöökidega ka tehnilise nokaudiga lõppes.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?