Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Kikkpoksi EMV 2014 matšide tulemused

Kikkpoksi EMV 2014 matšide tulemused

 

No RED/PUNANE Liik BLUE/SININE
1 1_4
Teimur Maijer Kombat MC3kr 51 Orest Pihel FFC 0:3
2 1_4
Maksim Arik Konkiro MKR 63,5 Taavi Eigo EAK 3 0
3 1-2
Nikolai Efimov Konkiro Kids2KR_ 26 Dima Grintsenko konkiro 2 :1
4 1-2 3 koht
Bogdan Krat Konkiro Kids2KR_ 26 Ivan Babin FFC 2:1
5 2 koht finaal 2:1 1 koht
Jaroslav Khokhlov Konkiro kids1 KR 24 Jaroslav Venson Konkiro 0 3
6 1 koht finaal 2:1 2 koht
Aleks Golyshev Konkiro kids2 KR 38 Luka Klimov FFC 2 1
7 1 koht finaal 2:1 2 koht
Pavel Zeludkov Konkiro kids2 KR 48 Nikita Isopesko Klan 3 0
8 1_2
Matvei Gretskin Konkiro MC1KR_34 Daniil Savin Tokon 3 0
9 1_2
Maksim Antonov Konkiro MC1KR_34 Rebane Henri Klan RSC
10 Final
Ilja Stepanov Konkiro MC1KR_26 Stanislav Tenjugin FFC 2 1
11 1_2
Tsakker Aleksei Klan MC1KR 46 Dmitri Gorbatsov FFC RSC
12 1_4
David Irhin FFC MC1KR 30 Artjom Tsuev Konkiro 3 0
13 finaal 1 koht
Romek Grosmen Konkiro MC1KR 28 Ivan Stepanov Konkiro 0 3
14 finaal 1 koht
Daniil Savin Tokon MC1KR 32 Timur Jekimov Klan Rsc
15 1 2 3 koht
Marek Kvetnitski SK Fighter MC2KR 38 Robert Pao FFC 3 0
16 1 2
Stepan Metjaev Konkiro MC2KR 51 Patrik Rand FFC 3 0
17 1_2
Orest Pihel FFC MC3kr 51 Daniil Gayduk Konkiro 0 3
18 konkio 1_2 sk figther
Vitali Kotkovski MC3kr 51 Zahhar Tsupsman K O
19 1 2
Karim Muhhamedjanov Vartex MC3KR 54 Maksim Malõsev FFC 1 2
20 1_2
Oskar Pihel FFC MC3KR 60 Kohal Artur KLan 3 0
21 1_2
Kirill Preiman SK Fighter MC3KR 65 p Roman Tsivijov FFC Rsc
22 1_2 3 koht
Mark Lazik Kombat MC3KR 65 p Kasjanov Radion Klan KO
23 1_2
Boris Degtjarev FFC MKR 63,5 Maksim Arik Konkiro 3 0
24 1_2
Lilitškin Ilja BudoArt MKR 63,5 Nikita Ushanov Tokon 3 0
25 1_2
Daniil Nazarov Konkiro MYJKR 60 Raul Esko VTG 3 0
26 1_2
Jegor Jakovlev Klubi Vortex MYJKR 60 Sergei Petuhov EAK Disq
27 1 2
Maris Silmus Kombat FFC 56 Tatjana Strugova Mainor Shaolin 0 3
28 1_2
Roman Zõbin FFC MKR 81 Kim-Patrik Nõukas EAK 3 0
29 1_2
Giorgi Giorgadze EAK MKR 81 Spartak Umjarov Mainor Shaolin 3 O
30 1 2
Georg Robert Sepp VTG MYJKR 67 David Konrad Mihhejev FFC 0 3
31 1 2
Maksim Makarov EAK MKR 67 Nikolai Petrov EAK 1 2
32 1 2
Iljas Rustamov ffc MKR 75 Rain Pärnits TTK 3 0
33 1 2
Rain Ruuder Kombat MKR 86 Andri Lanejarv Klan KO
34 1_2 finaal
David Irhin FFC MC1KR 30 Erik Kristo Kremm EAK 3 0
35 3 koht 1_2 finaal
Aleks Sabinin Konkiro MC1KR 30 Nikita Matrosov Vortex 3 0
36 1 koht Finaal 2 koht
Daniil Gayduk Konkiro MC3KR 51 Vitali Kotkovski 2 1
37 1 koht Finaal 2 koht
Ilja Kuksov Konkiro MC2KR 42 Ragnar Liivak FFC 2 1
38 2 koht Finaal 1 koht
Anatoli Sidorov FFC MC2KR 57+ Daniil Rantanen FFC RSC
39 2 koht Finaal 1 koht
Konstantin Pavlov SK Fighter MC3KR 40 Robert Takunov Klan aB
40 1 koht Finaal 2 koht
Daniil Metljaev Konkiro MC3KR 46 Semjon Zeludkov Konkiro 2 1
41 2 koht Finaal
Danila Orlov FFC MC3KR 57 Lev Maksimov Vortex 0 3
F 1 koht Finaal 2 koht
Tatjana Strugova Mainor Shaolin FFC 56 Kadri Lees-Leesmaa Kombat 2 1
43 Finaal
paar nr 10 võitja MC1KR_26 Mark Larkov FFC
44 2 koht Finaal 1 koht
Dmitri Gorbatsov FFC MC1KR 46 Kurt Renalt Tokon KO
45 1 koht Finaal 2 koht
Marek Kvetnitski SK Fighter MC2KR28 Ilja Skolnov Konkiro 3 0
46 2 koht Finaal 1 koht
Stepan Metljaev Konkiro MC2KR 51 Aleksandr Grintsenko Konkiro 1 2
47 2 koht Finaal 1 koht
Maksim Malõsev FFC MC3KR 54 Andres Oitsar Konkiro KO
48 1 koht Finaal
Oskar Pihel FFC MC3KR 60 Sergei Smirnov SK Fighter Disc
49 2 koht Finaal 1 koht
Nikolai Efimov Konkiro Kids2KR_ 26 Bogdan Krat Konkiro 0 3
50 2 koht Finaal 1 koht
Matvei Gretskin Konkiro MC1KR_34 Maksim Antonov Konkiro KO
51 2 koht Finaal 1 koht
Roman Tsivijov FFC MC3KR 65 p Mark Lazik Kombat 0 3
52 2 koht Finaal 1 koht
Romet Esko VTG MYJKR 63,5 Golubev Valeri Tokon RSC
53 1 koht Finaal
Andrei Kuprin Konkiro MOJKR 57 Tkalitš Maksim BudoArt 3 0
54 Finaal 1 koht
Aleksei Kuprin Konkiro MOJKR 67 Karl Peramets Kombat 1 2
55 2 koht Finaal 1 koht
Platon Abrosimov EAK MC2LK 51 Robin Sepp EAK 2 1
56 1 koht Finaal 2 koht
Christopher Macus Hallik EAK MC2LK 57 Gevorkjan Gevork KLan RSC
57 2 koht Finaal
Andrei Skrebnev SK Banzai MC3LK 54 Martin Tamm SK Banzai TKO
58 2 koht Finaal
Sirge Aleksandr Klan MYJLK 67 Sadajev Aleksei BudoArt 0 3
59 1 koht Finaal 2 koht
Vlad Savitski EAK MYJLK 57 Artjom Valdas SK Banzai KO
60 Finaal
Timmo Talvist EAK MYJLK 75 Shults Marko Klan KO
61 Finaal
Daniil Valme SK Banzai MYJLK 81 Evgeni Tabolkin EAK ko
62 1 koht Finaal
Andrei Ignashev BudoArt MOJLK 71 Mihhail Brodski SK Banzai 3 0
63 Finaal 1 koht
Evgenija Nazarova Konkiro FOJKR 56 Kaisa Kuuskalu EAK RsC
64 1 koht Finaal 2 koht
David Irhin FFC MC1KR 30 Nikita Matrosov 30
65 Finaal 1 koht
Marja Semjonova Konkiro FKR 60 Jelena Hokkonen Kombat 3 0
66 Finaal 1 koht
Boris Degtjarev FFC MKR 63,5 Lilitškin Ilja BudoArt 3 0
67 Finaal
Daniil Nazarov Konkiro MYJKR 60 Jegor Jakovlev Klubi Vortex 3 0
68 1 koht Finaal
Roman Zõbin FFC MKR 81 Giorgi Giorgadze EAK KO
69 1 koht Finaal
Marat Meizabalajav FFC MKR 91 Venjamin Brusnitsov EAK 3 0
70 Finaal
Iljas Rustamov ffc MKR 75 Kimmo Kilumets EAK 3 0
71 Finaal
Nikolai Petrov EAK MKR 67 Madis Alevi EAK 3 0
72 Finaal
David Konrad Mihhejev FFC MYJKR 67 Edgar Pihlak FFC KO
73 Finaal
Rain Ruuder Kombat MKR 86 Pavel Karjukin Tokon KO
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?