Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Kibus kohtub laupäeval Jaroslav Ziminiga

Kibus kohtub laupäeval Jaroslav Ziminiga

Laupäeval Narva-Jõesuu rannas toimuval East Beach Festil on võistlustules ka meie parimad kikkpoksijad - Edvin Kibus ja Mirkko Moisar.

Kibuse vastaseks on sellel korral venelane Jaroslav Zimin ning võisteldakse kuni 73kg kehakaalus ja K-1 reegilte järgi. Mees ise kommenteeris oma suviseid tegemisi järgmiselt: "Ettevalmistus on Hollandis hästi sujunud, vorm on hea ning kaaluvõtmine oli seekord pigem lihtne. Veedan kogu juulikuu Eestis: treenin, annan seminare ning naudin kodumaist suve. Kajastan oma tegemisi ka facebooki fännilehel. Narvas ning rannaüritusel võistlen esmakordselt, olen põnevil. Olen valmis kodupublikule näitama vägevat fighti!!! Kutsun kõiki East Beach Festile! Kohtume laupäeva õhtul Narva-Jõesuus."

Moisar astub ringi klassikalise poksi reeglite järgi. Vastaseks kohalik profipoksija Sergei Melis, kes on varasemalt edukas olnud ka amatöörina ning tulnud Eesti meistriks neljal korral.

Lisaks on võistlustules: K-1 maailmakarika ja taipoksi Euroopa karika võitja Daniil Gaiduk, taipoksi maailmameistrivõistluse hõbe Ilja Koponev ja K-1 Eesti meister Maksim Arik.

 

 


 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?