Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Maxim Vorovski võistleb täna Kaasanis TATNEFTil

Maxim Vorovski võistleb täna Kaasanis TATNEFTil

Täna Kaasanis toimuval Venemaa K-1 esiliigas TATNEFT üles astuv Eesti esivõitleja Maxim Vorovski läheb ringis vastamisi Superkombati 2012. aasta tiitlivõitja Aleks Trofimoviga, kes on ka mitmekordne Iisraeli meister.

Mehed võistlevad kehakaalus kuni 81kg K-1 reeglitega kolm kolmeminutilist raundi.

"Vastane on tugev, kuid olen temaga kohtumiseks valmis!" kinnitab Vorovski.

Mõni päev tagasi Hollandist naasnud Eesti võitlusspordi tippu kuuluv Vorovski on enesekindel. Hollandis treenis ta kolm nädalat koos maailma tugevamatega nagu Errol Zimmerman, Karapet Karapetyan, Filip Verlinden.

"Ettevalmistus- ja treeninglaager oli raske, kuid vajalik, et saavutada parim vorm enne suurt lahingut Venemaal. Treenisin 5-6 korda nädalas, üks trenn hommikul ja teine õhtul, kokku 3-4 tundi päevas, keskendusin täielikult tehnika lihvimisele ja sparringutele ehk võitlusele paarilistega. Kokkuvõttes olen rahul, enesekindel ja väga heas vormis," ütleb Maxim oma treeningute ja hetkevormi kohta.

"Sõlmisin sel hooajal lepingud uute toetajatega tänu kellele saan keskenduda võistlemisele ja oma profikarjääri edendamisele. Tahan tänada oma toetajaid Fresellet ja Viimsi Tigers Gymi, tänu kellele loodan see hooaeg suuri tegusid korda saata ning võita tugevaid lahinguid. Sain Hollandis ka endise Golden Glory, nüüdseks Hemmers Gymi, võistlejate nimekirja, tänu millele on mul võimalus võistelda profina erinevatel suurturniiridel," tänab võitleja.

Taust tumedaks

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?