Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Rain Ruuder võitis EMil pronksi

Rain Ruuder võitis EMil pronksi

Hispaania linnas Bilbao toimunud Euroopa Meistrivõistlustel Kikkpoksis, meie Eesti sportlane Tartu klubist Kombat Rain Ruuder, saavutas 3. koha kaalukategoorias kuni 86 kg (Low-Kick).

Avaringis alistas Rain ungarlase Adam Borbely kindlalt kohtunike ühehäälse otsusega 3:0. Edasist võistlust kirjeldab Rain järgmiselt: „. Veerandfinaalis alistus kohtunike 2:1 häältega tugev türklane Serhat Sener (EMi ja MMi pronksiomanik). Poolfinaalis kaotasin peajagu pikemale valitsevale Euroopa- ja maailmameistrile Igor Darmeškinile punktidega. Esimese raundi võitsin, teine oli ka suht võrdne, kolmas raund làks kindlalt venelasele, kuna veeranfinaalis olin juba jalga vigastanud ning venelane pommmitas ka kogu aeg mu vasakut jalga, siis ühel hetkel jalg mul enam ei kandnud ja isegi low kickide kaitsmiseks jalga üles enam ei saanud tõsta“

Rain Ruuder on Eesti üks staasikamaid ja edukamaid kikkpoksjaid. Lisaks treeneri ametile klubis Kombat on ta ka Tartu Kristjan Jaak Petersoni gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja. Edasiste plaanide kohta ütleb Rain:“

Kuigi see pidi järjekordselt minu viimaseks võistluseks jääma tänu varasematele vigastustele, siis kuna vorm ja motivatsioon veel väga hea, siis otsustasin vähemasti ühe aasta õpetajatöö kõrvalt veel tippspordile pühendada .

Peale Raini oli Eestist veel 2 võistlejat FFC klubist Iljas Matjagubov -75kg ja Roman Zõbin -81kg. Mõlemad võistlesid stiilis K1 ja kaotasid napilt avaringis.

 

Eesti Kickboxingu Liit

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?