Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Kibus Hollandis võidukas (VIDEO)

Kibus Hollandis võidukas (VIDEO)

18.01 korraldas Edvin Kibuse koduklubi Team Holzken võitlusspordi hooaega alustava gaala. Üritus toimus Hollandis Helmondi väikelinnas. Päev algas laste ning noorte võitluspaaridega ning õhtu kulmineerus profimatšidega. Ühtekokku oli üritusel 36 matši. Edvini peatreener Sjef Weber usaldas talle õhtu peamatši. Seekordne vastane oli Belgias treeniv Soufian El Fakiri.

"Kuna tema kohta internetist informatsiooni ei leidnud, siis keskendusin ainult enda sooritusele ning olin kõigeks valmis. Tundsin end ringis väga hästi ning sain treenitud realiseerida. Siiski oma sooritusega ei ole ma peaaegu kunagi rahul ning matši lõppedes sai riietusruumis juba mõned tehnilised korrektsioonid teha. Olen juba treeningsaalis tagasi ning valmistumas järgmiseks lahinguks. Kus täpsemalt ning kelle vastu, selgub peagi! Selle aasta võistlusgraafik on päris tihe, kuid keskendun ühele matšile korraga. Minu tegemistega saab kursis olla FB fännilehel: https://www.facebook.com/edvinkibus " kirjeldas Edvin Kibus toimunut.

Eelnevalt pidi jaanuari üritusel 10raundilises profipoksi matšis osalema ka tiimi nimivõitleja Nieky Holzken. Võitlus Farouk Daku vastu pidi toimuma Hollandi meistritiitlile, kuid nädal enne võitlust saadud viirus ei lubanud arstidel Holzkenit ringi saata. Tänaseks on Holzken juba Ameerikas treeninglaagris, kus valmistub 6. veebruaril toimuvaks GLORY 19 4mehe turniiriks. Turniiri võitja saab võimaluse võidelda maailmameistri tiitlile.

Taust tumedaks

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?