Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Nädalavahetusel toimus kikkpoksiturniir Estopen 2010

Nädalavahetusel toimus kikkpoksiturniir Estopen 2010

Nädalavahetusel toimus Tallinnas Kalevi Spordihallis kikkpoksiturniir 2010. Osavõtjaid oli kokku kahetestikümnest riigist ja võistlejate arv ulatus üle 150 sportlaseni.

 

 

 

 

 

TULEMUSED:


-55 FLC
1 VIKTORIA MAZINA TAEKWONDO EST
2 TATJANA GUSEVA MEVI GYM LAT
3 PAMELA VEIBER KOMBAT EST

-69 JLC
1 IGOR TAMAHIN TAEKWONDO EST
2 NORMUNDS USANS LEADER LAT

-63 MLC
1 VITALI ZAHHAROV TAEKWONDO EST
2 ANATOLIJS KUTELEVS SKKC LAT

-69 MLC
1 EDUARD SVARVAL TAEKWONDO EST
2 ALEKSANDR MALJUGA JOSHINMON EST
3 RUFET KERIMOV JOSHINMON EST
3 RUSLAN ILTSIK BUDO-ART EST

-74 MLC
1 ANTON STEPNOJ TAEKWONDO EST
2 ROMAN SINITSÕN BUDO-ART EST
3 DENIS PIMENOV SINTAI-S EST
3 MARKO MARTTILA TURUN TKKS FIN

-79 MLC
1 ALO VEENPERE KOMBAT EST
2 ANDREI SAVTšUK TAEKWONDO EST
3 TRAFIMCIKS ILJA LKTA LAT
3 ILYA NEFYODOV MEVI GYM LAT

94+ MLC
1 ALEKSANDR ANTONOV TAEKWONDO EST
2 ANDREI JATSENKO TAEKWONDO EST
3 RANNO LAUR TAEKWONDO EST

-56 FFC
1 MARIS JÕEVEER BANZAI EST
2 REGINA SAVELJEVA SHAOLIN EST
3 NASTJA TERESHENKOVA LKTA LAT
3 JUTTA PITKÄLÄ KUSHIN-KAN FIN

-60 FFC
1 FAM CAMILLA ELGAN KBK NOR
2 JENNY ALONEN TURUN TKKS FIN

-65 FFC
1 BRYZHAKH YULIA SPARTA RUS
2 KRISTINA MASSALOVA EAK EST

-63,5 MFC
1 ISAJEV DMITRY SPARTA RUS
2 NIKLAS WALLIN BUDOKAN FIN
3 KARPETšENKOV VITALI TAEKWONDO EST

-71 MFC
1 DOMINIK DELLERMANN HÖCHSTADT GER
2 VALERIJS MIKALAUSKAS SAN-DA LAT
3 RIKO MUTTIK KOMBAT EST
3 RIKU VUORINEN TURUN TTKS FIN

-75 MFC
1 MARKUS HAKULINEN VANTAA FIN
2 ANTTI JUNTUNEN TURUN TTKS FIN
3 SHAMIL SEIFULLA KUSHIN-KAN FIN
3 TOMI PUIKKONEN BUDOKAN FIN

-81 MFC
1 VJATšESLAV IšTšIK TAEKWONDO EST
2 ALEKSEI GRUDKIN SINTAI-S EST
-91 MFC 1 PETRI SURAKKA JÄRVENPÄÄ FIN
2 ANDREI MANZOLO EAK EST
3 ANDREI USHAROV SK KLAN EST

-60 FLK
1 FAM CAMILLA ELGAN KBK NOR
2 KRISTINA MASSALOVA EAK EST
3 SVETLANA USHAKOVA EAK EST

-63,5 JLK
1 GEIS ISMAILOV GARANT EST
2 RUSTAM GURBANOV GARANT EST
3 ARTUR ZHURAVLJOV KONKIRO EST

-67 JLK
1 KIRILL GORSHKOV EAK EST
2 RODION LEMETTI EAK EST

-71 JLK
1 MARCIS BUMBIERS EXCALIBUR LAT
2 KARL KULLA EAK EST
3 SERGEI KIRKOV EAK EST

-86 JLK
1 DMIYTI BURKOV GARANT EST
2 NIKITA HOMENOK SINTAI-S EST
3 ANDREI KOLOKOLNIKOV EAK EST

-60 MLK
1 TUOMAS SIMPURA LAPPEENRANTA, FIN
2 TAAVI EIGO EAK EST

-63,5 MLK
1 ALEKSI VANNINEN KUOPIO FIGH FIN
2 MILTON BARIOS GALANETA BERGEN KBK NOR

-67 MLK
1 MIKAEL RENLUND BUDOKAN FIN
2 DMITRI SADOHHIN EAK EST

-71 MLK
1 SEMJONS MOROSHEKS LKTA LAT
2 NIKO KARHUNEN LAPPEENRANTA, FIN
3 IVAN SINITSÕN GARANT EST
3 SERGEI JASSAVIJEV SK KLAN EST

-75 MLK
1 NIKITA STSERBAKOV EAK EST
2 VASSILI GAVRILOV EAK EST
3 MARKO LASS TALLINNA JJK EST

-81 MLK
1 MIIKA LUMILAMPI VANTAA FIN
2 ANTI JÜRJENDAL EAK EST
3 SIMON STURLUSON BERGEN KBK NOR

-86 MLK
1 PAVEL KARJUKIN GARANT EST
2 TAANIEL KARP SHAOLIN EST
3 RODION TAZATKIN SINTAI-S EST

-91 MLK
1 KONSTANTIN ALEKSEJEV EAK EST
2 MIHHAIL VOINOV EAK EST

91+ MLK
1 JAROSLAV TÕMTSISHIN EAK EST
2 DENISS SMOLDAREV EAK EST
3 LAURIS MAURANS EXCALIBUR LAT

-48 FKR
1 VALERIA MANJAHHINA KONKIRO EST
2 JULIANA MARKOVSKAJA EAK EST

70+ FKR
1 ZANE BRIGE LKTA LAT
2 KERSTI JÄRVE EAK EST

-67 JKR
1 ARTUR ZARVA GARANT EST
2 PAULIUS ANDRIUNAS PANTERA SK LIT

-71 JKR
1 AL-DR SOKOLOVSKI GARANT EST
2 FILIPP VINOGRAD GARANT EST
3 VADIM PAHOMOV GARANT EST
3 AAP VELS TUGV TAHE SK EST

-71 JKR
1 KRISTAPS BULMEISTARS SKITS LAT
2 NIKITA MIHHAILOVSKI EAK EST
3 JEVGENIJ CCHOVREBOV PANTERA SK LIT
3 RUDOLF PALK KOMBAT EST

-60 MKR
1 ERIK MANJAHHIN IDAPOLITSEI SK EST
2 ILJA DOLININ EAK EST

-63,5 MKR
1 JONI PORKKA LAPPEENRANTA, FIN
2 VITALI TSEMENKEVITS GARANT EST

-67 MKR
1 JEVGENI URLIH GARANT EST
2 TONI ANTTILA LAPPEENRANTA, FIN

-71 MKR
1 SEMJONS MOROSHEKS LKTA LAT
2 AL-DR BERELASHVILI GARANT EST

-75 MKR
1 ALEKSEI KURDIN GARANT EST
2 DANIEL NORDAS BERGEN KBK NOR

-81 MKR
1 JAN ROHAR SKJOENDAL FRAKTVEIT NOR
2 ALEKSANDR BERNJAKOV GARANT EST

VÕISTKONDLIKUD TULEMUSED:
(kuldasid, hõbedaid, pronkse, punkte)
1 EAK, EST 4 15 3 45
2 GARANT, EST 7 5 2 33
3 TAEKWON-DO, EST 7 2 2 27
4 LKTA, LAT 3 0 2 11
5 LAPPEENRANTA, FIN 2 2 0 10
6 SPARTA, RUS 2 0 0 6
7 CHAMPIONS KBK, NOR 2 0 0 6
8 VANTAA, FIN 2 0 0 6
9 BUDOKAN, FIN 1 1 1 6
10 KOMBAT, EST 1 0 3 6
11 TURUN TKKS, FIN 0 2 2 6
12 SINTAI-S, EST 0 2 2 6
13 BERGEN KBK, NOR 0 2 1 5
14 KONKIRO, EST 1 0 1 4
15 EXCALIBUR, LAT 1 0 1 4
16 SHAOLIN, EST 0 2 0 4
17 KBC HÖCHSTADT, GER 1 0 0 3
18 JÄRVENPÄÄ, FIN 1 0 0 3
19 FRAKTVEIT, NOR 1 0 0 3
20 KUOPIO FIGHTER CLUB, FIN 1 0 0 3
21 SKITS, LAT 1 0 0 3
22 BANZAI, EST 1 0 0 3
23 IDA POLITSEI SK, EST 1 0 0 3
24 BUDO-ART, EST 0 1 1 3
25 PANTERA, LIT 0 1 1 3
26 JYOSHINMON, EST 0 1 1 3
27 MEVI GYM, LAT 0 1 1 3
28 SAN-DA, LAT 0 1 0 2
29 LEADER, LAT 0 1 0 2
30 SKKC LAT 0 1 0 2
31 KUSHIN-KAN, FIN 0 0 2 2
32 SK KLAN, EST 0 0 2 2
33 TALLINNA JJK, EST 0 0 1 1
34 TUGEV TAHE SK, EST 0 0 1 1

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?