Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Fightland: Kibus võidukas, Moisar poksis viiki (täiendatud)

Fightland: Kibus võidukas, Moisar poksis viiki (täiendatud)

Eile Keilas toimunud võitlusspordiüritusel Fightland pidasid tasavägise K-1 lahingu Markko Moisar ja Denis Telitsa. Kui enne matši olid mehed kumbki võitnud omavahelistest matšidest ühe, siis kolmas matš üldseisus kedagi ette ei viinud ja kohtunikud lugesid tulemuseks viigi.

 

Edvin Erik Kibuse ja Artiom Karasiovi jõukatsumise poksis võitis Kibus punktidega.

Edvin ise kommenteeris oma matši järgnevalt: "Võistluse kestvuseks oli 6 raundi ning matš toimus kokkuleppekaalus kuni 73 kilogrammi. Seekordseks vastaseks sai kogenud Leedu võitleja Artiom Karasiov, kes on professionaalina ringis poksinud 100 raundi.

Karasiovi suur kogemus, parem poksitehnika ning väga hea liikumine andsid talle palju eeliseid. Kuid minule väljakutsed meeldivad: olen sund olukorras ja pean leidma võidu võimaluse. Just endast parema vastasega poksides toimub areng.

Tundsin end ringis palju mugavamalt kui eelmisel poksivõistlusel. Naljatades küsitakse, et kas ma jala- või põlvelööke ei taha kogemata kasutada. Suudan end siiski nii palju kontrollida ja jätan kogu töö käte hooleks. Matši tulemuses sai määravaks vastupidavus ning taktika valik. Võitsin punktidega 59:57.

Matšiks valmistusin seekord Dünamo poksiklubis koos Georgi Abolõmoviga, taktika ja straateegia aitas valida Jorgen Matsi ning minu tervise eest hoolitses ringinurgas Tuuli Sedman.

Jätkan veel poksilainel ning teen järgmise matši juba 19. aprillil Hollandis, koduklubis Team Holzken. Vastane veel selgub, kuid võistlen kaalus 72,5 kilogrammi. Pärast seda, võtan ringis uuesti jalad ja põlved ka appi ning võin lubada, et mind saab peagi taas kodumaal võistlemas näha! Kodupubliku toetus on lihtsalt kirjeldamatult võimas!
Järgmise matšini!"

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?