Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Kikkpoksi EMV 2015 tulemused

Kikkpoksi EMV 2015 tulemused

 

Koht Kaal Sportlane Klubi Stiil
1 22 Donat Irhin FFC Kids1KR
2 22 Ivan Grebenshikov EAK Kids
1 26 Jaroslav Hohlov Konkiro (Narva) Kids1KR
1 26 Jaroslav Venson Konkiro (Narva) MC1KR
2 26 Danil Dubovik Vortex MC1KR

26 Egor Martõnov Konkiro (Narva) Kids1KR
1 28 Stanislav Tenjugin FFC MC1KR
2 28 Ilja Stepanov Konkiro (Narva) MC1KR
3 28 Ivan Babin FFC MC1KR
3 28 Mark Larkov FFC MC1KR
1 30 Aleksandr Väin EAK Kids2KR

30 Lukas Kassel EAK Kids2KR
1 32 Nikita Bondar FFC Kids2KR
1 32 David Irhin FFC MC1KR
2 32 Doronicev Artem EAK Kids2KR
2 32 Bogdan Krat Konkiro (Narva) MC1KR
3 32 Nikita Paramonov Vortex MC1KR
3 32 Oleg Serebrjan Vortex MC1KR
1 34 Ivan Stepanov Konkiro (Narva) MC1KR
1 34 Vladislav Vorontsov Konkiro (Narva) MC2KR
2 34 Jekimov Timur Klan (Tartu) MC1KR
3 34 Sander Jakobi FFC MC1KR
3 34 Dmitri Kurõsin FFC MC1KR

34 Aleks Sabinin Konkiro (Narva) MC2KR

34 Artjom Tsujev Konkiro (Narva) MC2KR

34 Maksim Antonov Konkiro (Narva) MC2KR
1 38 Jegor Bruskov FFC MC1KR
2 38 Ivan Zinkevits Vortex MC1KR
1 42 Ilja Skolnov Konkiro (Narva) MC2KR
2 42 Luka Klimov FFC MC2KR
3 42 Sirelpuu Renaldo Klan (Tartu) MC2KR
1 46 Ilja Kuksov Konkiro (Narva) MC2KR
2 46 Markov Adrei EAK MC2KR
1 48 Takunov Robert BudoArt (Tartu) MC3KR
1 48 Takunov Robert BudoArt (Tartu) MC3LK
1 48 Aleksei Maev Vortex MC2KR
2 48 Ragnar Liivak FFC MC2KR
2 48 Shishin Danila EAK MC3KR
2 48 Arseni Sanzirovski EAK MC3LK
1 51 Daniil Meltsin Vortex MC3KR
2 51 Daniel Morin EAK MC3KR
3 51 Paul-Albert Laas Viimsi Tigers Gym MC3KR
1 56 Helle Arop EAK FOJKR
1 56 Andra Aho Tallinna Taipoksi Klubi FKR
2 56 Tatjana Strugova Shaolin FKR

56 Kaisa Kuuskalu EAK FOJKR
1 57 Vladimir Bondarevski EAK MOJKR
1 57 Sergei Pligunov FFC MC2KR
1 57 Daniil Gayduk Konkiro (Narva) MC3KR
1 57 Daniil Gayduk Konkiro (Narva) MYJKR
2 57 Sergeev Jaan Klan (Tartu) MC2KR
2 57 Bolobanov Aleksandr EAK MC3KR
2 57 Daniil Korotkov Vortex MYJKR
2 57 Aleksandr Vashurin EAK MOJKR
3 57 Raul Esko Viimsi Tigers Gym MYJKR
1 60 Maris Silmus Kombat (Tartu) FLK
1 60 Semjon Zeludkov Konkiro (Narva) MC3KR
1 60 Astrid Johanna Grents Tallinna Taipoksi Klubi Teras FYJKR
1 60 Jegor Jakovlev Vortex MYJKR
2 60 Danila Orlov FFC MC3KR
2 60 Vitalii Kotkoviskii Konkiro (Narva) MYJKR
2 60 Ave-Mai Larin Viimsi Tigers Gym FYJKR
2 60 Grete Altküla Shaolin FLK
3 60 Daniil Petšilin Shaolin MC3KR
3 60 Romet Esko Viimsi Tigers Gym MYJKR
3 60 Elisabet Kiik Shaolin FYJKR
3 60 Maria Kirst EAK FYJKR
1 63,5 Savitatski Vlad EAK MOJKR
1 63,5 Andres Oitsar Konkiro (Narva) MC3KR
1 63,5 Oskar Künnapu Saku Taipoksi Klubi MKR
1 63,5 Jaco-Lembit Sepp Viimsi Tigers Gym MYJLK
2 63,5 Jaco-Lembit Sepp Viimsi Tigers Gym MC3KR
2 63,5 Anton Belov BudoArt (Tartu) MYJLK
2 63,5 Petrov Nikolai EAK MKR
3 63,5 Aleksander Lember EAK MC3KR
3 63,5 Alekseev Artur BudoArt (Tartu) MYJLK

63,5 Artjom Petuhhov EAK MOJKR
1 65 Marion Uisk EAK FOJKR
2 65 Laura Sarapuu Shaolin FOJKR
1 67 Roman Koponev Konkiro (Narva) MYJKR
1 67 Daniil Nazarov Konkiro (Narva) MOJKR
1 67 Andrei Sharkov Shaolin MC3KR
1 67 Sergei Makejev Tugev Tahe (Rakvere) MKR
2 67 Stepan Metljajev Konkiro (Narva) MC3KR
2 67 Danil Katkov FFC MYJKR
2 67 Martin Erlenbach EAK MOJKR
2 67 Boris Degterev FFC MKR
3 67 Ilari Nuutinen Viimsi Tigers Gym MYJKR
3 67 Rainer Valing Tallinna Taipoksi Klubi MKR
3 67 Saamuel Kadanik Viimsi Tigers Gym MKR
1 70 Merle Hein Kombat (Tartu) FLK
2 70 Anna Mariita Mattiisen Tallinna Taipoksi Klubi FKR
1 71 Smeljov Daniil EAK MYJLK
1 71 Vrona Nikita Iman MKR
1 71 Henry Mitt Tallinna Taipoksi Klubi Teras MOJKR
2 71 Stiven Jakobson BudoArt (Tartu) MYJLK
2 71 David-Konrad Mihhejev FFC MOJKR
2 71 Ott Remmer Tartu TTK MKR
3 71 Kozõrev Edgar BudoArt (Tartu) MYJLK
3 71 Peeter Laas Paide Taipoksi Klubi MOJKR
3 71 Kevin Tegova Tallinna Taipoksi Klubi MOJKR
3 71 Lennar Ilus EAK MKR
1 75 Bondarevski Roman EAK MOJLK
1 75 Nikita Tcherbakov EAK MKR
1 75 Kristo Koppel Saku Taipoksi Klubi MYJKR
2 75 Edgar Pihlak FFC MYJKR
2 75 Tabolkin Jevgeni EAK MOJLK
2 75 Remy Alliksoo Viimsi Tigers Gym MKR
3 75 Sults Marko Klan (Tartu) MOJLK
1 81 Averkiev Andrei EAK MKR
2 81 Pavel Bogatski FFC MKR
3 81 Marcus Viies Shaolin MKR
1 57+ Marek Davõdovski FFC MC1KR
2 57+ Isopesko Nikita Klan (Tartu) MC1KR
1 65+ Melissa Reede Rapla Taipoksi Klubi FOJKR
2 65+ Novella Uiga Viimsi Tigers Gym FYJKR
1 67+ Artur Ivanov Konkiro (Narva) MC3KR
2 67+ Shepetov Vlad Klan (Tartu) MC3KR
3 67+ Danil Rantanen FFC MC3KR
1 81+ Nikita Kuricin EAK MYJKR

81+ Kevin Uue EAK MYJKR
1 91+ Rain Ruuder Kombat (Tartu) MFC

91+ Kaupo Ingver Kombat (Tartu) MFC

91+ Mihkel Kunnus Kombat (Tartu) MFC

 

Klubi 1. koht 2. koht 3. koht Punktid Medalid
EAK 10 10 3 436 23
Konkiro (Narva) 13 4
318 17
FFC 7 8 5 294 20
Viimsi Tigers Gym 1 4 5 118 10
Vortex 3 3 2 112 8
Shaolin 1 3 3 102 7
Kombat (Tartu) 3

90 3
BudoArt (Tartu) 2 2 2 80 6
Tallinna Taipoksi Klubi 1 1 2 72 4
Klan (Tartu)
4 2 68 6
Saku Taipoksi Klubi 2

50 2
Tallinna Taipoksi Klubi Teras 2

50 2
Iman 1

30 1
Tugev Tahe (Rakvere) 1

30 1
Rapla Taipoksi Klubi 1

20 1
Tartu TTK
1
18 1
Paide Taipoksi Klubi

1 12 1
 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?