Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Xplosion: peamatšis kohtuvad Maxim Vorovski ja Dawid Kasperski

Xplosion: peamatšis kohtuvad Maxim Vorovski ja Dawid Kasperski

9. mail Tondiraba jäähallis toimuva Xplosion Fight Series võitlusspordiüritusel saab näha tõelist tiitanide lahingut Maxim Vorovski ja poolaka Dawid Kasperski vahel.

Maxim Vorovski nimi on Eesti publikule juba tuttav - ta on mees, kes on võistelnud mitmel pool maailmas väga tugevatel üritustel nagu Tatnef Cup ja Glory Wordl Series. Ta on võitnud Tatneft Cupi meistrit Dzhabar Askerovit ning astunud vastu sellisele superstaarile nagu Robin van Roosmalen, kes on täna Glory valitsev meister. Eesti suurimal võitlusspordiüritusel Xplosion on ta olnud senimaani kaotuseta. Kuid kes on tema vastane 9. mail?

Dawid Kasperski on Poola professionaalne kickpoksija ning ühtlasi ka Euroopa suurima võitlusspordisarja Superkombat WGP 2014. aasta meister. Superkombat on sari, kus võistlevad pea kõik parimad fighterid üle maailma. Tema tiitlit võib lugeda võrdseks parima proffesionaalse K-1 maailmameistri tiitliga. Oma tähelennu Superkombatis on teinud sellised maailmakuulsad nimed nagu Mike Zambidis, Errol Zimmerman ning Albert Kraus.

Vaata Dawid Kasperski Superkombati võidumatši siit:
Taust tumedaks

Järjekorras juba kuues üritus üllatab 9. mail Tondiraba Jäähallis lisaks kõrgetasemeliste K-1 ja MMA matšidega ka Baltimaade profipoksi tiitlimatšiga. Profipoksi Balti tiitlimatšis kehakaalus kuni 72 kg astuvad üles Pavel Semjonov (Eestist) ja Dmitrijs Ovsjannikovs (Lätist). MMA stiilis matšis saab näha kindlasti Eesti vaieldamatult parimat Alik Tseikot, kelle vastaseks prantslane Esteban Mendoza.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?