Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Xplosion Fight Series laieneb globaalseks

Xplosion Fight Series laieneb globaalseks

Järgmine ning järjekorras juba seitsmes Xplosion Fight Series toimub juba 19. septembril 2015 Tallinnas Tondiraba Jäähallis. Ringis saab taaskord näha Eesti võitlusspordi raskekahuriväge Mirkko Moisarit, Max Vorovskit, Alik Tseikot, Edvin-Erik Kibust ja värsket Baltic Boxing Union (BBU) meistritiitli omanikku Pavel Semjonovit.

Uudisena hakkab Xplosion oma võistlustel välja andma profipoksi, K-1 ja MMA stiili eri kaalukategooriate meistritiitleid. K-1 ning MMA võistlused saavad toimuma turniirisüsteemi järgi ning ühtlasi on nad ka kvalifikatsioonimatšideks, kus parimad Xplosion võistlejad ja tiitliomanikud saavad pääsu Euroopa ja Venemaa suurimatesse profisarjadesse. Hea koostöö ja edukad läbirääkimised käivad aktiivselt populaarsete tipp MMA ja K-1 organisatsioonidega. Samuti arendatakse tihedamat koostööd Eesti Profipoksi Föderatsiooniga, mille egiidi all juba korraldatakse ametlikke litsentseeritud matše ning koostöös hakatakse kindlasti tooma publiku ette ka erinevate maailmakuulsate profipoksiföderatsioonide tiitlimatše. Samuti jätkub endiselt vaatemänguliste superfightide korraldamine Eesti ja maailma paremiku vahel.

Xplosioni promootor ja võistleja Mirkko Moisar kommenteerib uusi plaane järgmiselt: "Xplosion Fight Series on kindlasti lähiregiooni silmapaistvaim. Oleme korraldanud Xplosion võistlusõhtuid edukalt juba mitmeid aastaid ning tõstnud püstivõitluse Eestis uuele tasemele. Meil on tugev bränd ja väga head sidemed maailma tippklubide ning promootoritega. Oleme suutnud edukalt korraldada Venemaa suurima liiga Tatneft CUP-i ja ülemaailmselt populaarse Enfusion sarja kvalifikatsioonimatše. Hetkel käivad läbirääkimised Kesk-Euroopa suurima MMA sarja KSW-ga ja oleme leidnud ka uusi välismaiseid meediapartnereid. Arendame aktiivselt Xplosioni võistlussarja, millest võidavad nii kodumaised fännid kui ka sportlased - fännidele toome koju kätte kõrgetasemelised poksimatšid ja meie sportlastel on võimalus pääseda võistlema erinevatele maailma suurvõistlustele. Kaasates tihedamasse koostöösse välismaa partnereid ja meediat, suudame pakkuda laiemat kõlapinda meie sportlastele ja toetajatele ning kindlasti on kavas viia sari juba lähiajal ka piiri taha."

Taust tumedaks

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?