Raskesport.ee

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

RASKESPORT.EE PORTAAL ON UUENDAMISEL.
Osad uudised võivad olla ajutiselt kättesaamatud. Vabandame!

Avaleht Taipoks / kikkpoks Tulekul suur võitlusspordi üritus Rakveres

Tulekul suur võitlusspordi üritus Rakveres

19. märts 2016. a on plaanis pidada Rakvere Spordikeskuses Yakuza Fight teine võistlus - YAKUZA FIGHT 2. Eelmisel aastal toimus esimene Yakuza Fight Tapa linna Spordikeskuses ja huvi selle ürituse vastu oli väga suur. Siis oli võistluse kavas ainult olümpiapoksi matšid, peamatšis võitles tuntud Tapalt pärit vabavõitleja Alik Tseiko, matš peeti olümpiapoksi reeglite järgi.

Sellel korral on plaanis üritus teha mitmekülgsemaks, et vaatajaskonda veelgi suurendada ja populiseerida kahevõitlusalasid Lääne-Virumaal. Minu teada pole Rakveres veel ühtegi sellist võistlust peetud.

Ürituse kava jagatakse päevasele ja õhtusele võitlusprogrammile. Päeval on plaanis pidada esimesed Lääne-Virumaa Meistrivõistlused poksis (olümpiapoks)  U17, U19  vanuseklassides, kuhu oodatakse umbes 20-30 võistlejat. Õhtul aga showprogrammiga proffitasemeline võitlusõhtu.

Kavasse on planeeritud:

olümpiapoks (3 matši), K-1 (4-mehe turniir, kokku 3 matši) ,K-1 Superfight (Alik Tseiko osalusega), samuti panustame ürituse meelelahutusliku osa – esineb J.O.C. ja A-rühma tantsutüdrukud. Ametlik kaalumine toimub 19.03 kell 11.00 Rakvere Põhjakeskuses.

Kokkulepe on sõlmitud selliste tuntud kahevõitlusalade esindajatega nagu: K-1 - Sergei Makejev (Rakvere); Taur Guitor (endine Rakvere kasvandik, nüüd treenib teises linnas); Ott Remmer (Tartu, Eesti meiter 2016 taipoksis); Raimonds Kozlovskis (KOK Riga osavõtja). Nemad siis võtavad osa 4-mehe turniirist. Olümpiapoks – Ivan Pchelnikov +91 kg (värske 2016. a Eesti meister), temale vastaseks lätlane Vladislav Levsa. Läbirääkimised käivad  Andrei Hartšenko’ga (Eesti meister 2015). Tema vastane ja üks paar poksijaid veel täpsustamisel.

 

Küsitlus

Kust ostsid viimati spordivarustust või trenniriideid?